آموزش اتوکد رایگان + فیلم آموزشی به زبان ساده

تمام نرم افزارهایی که در سیستم شما باز هستند را ببندید. برای یاد گرفتن این نرم افزار برای رشته خود، باید به صورت تخصصی آموزش دیده شوید اما برخی از آموزشهایی که برای آن وجود دارد، به صورت مشترک بین تمامی رشتهها است. آموزش کامل دستورات نقشه کشی دو بعدی اتوکد و همچنین تعدادی از دستورات مدلسازی سه بعدی یکی از قابلیت های این مجموعه می باشد. بهطور کلی آموزش طراحی به این نرمافزار را میتوان به دو دسته آموزش اتوکد سه بعدی و آموزش اتوکد دو بعدی تقسیم کرد. این آموزش آپدیت شده است و لینک های قدیمی منقضی شده اند. نقشههای نمونه AutoCAD، نقش مهمی در مرحله اول فرآیند طراحی دارند زیرا هر یک از این فرآیندها میلیونها دلار هزینه خواهند داشت. اتوکد مکانیکال نرم افزاری می باشد که با افزایش سرعت پروسه طراحی بخاطر حذف مرحله نقشهکشی و نقشه خوانی به مهندسان کمک بسزایی می کند و این یکی از مواردی می باشد که در طول این دوره بکرات مورد بررسی قرار می گیرد.

تسلط کامل بر نرم افزار اتوکد باید در رزومه هر مهندس عمران و معماری باشد! چنین منابعی موجب آشنایی کلی شما با فضای نرمافزار خواهند شد؛ اما تسلط بر ابزارها را کمتر تضمین میکنند. مسلما استفاده از این منابع برای آموزش اتوکد بیتاثیر نیست؛ اما نمیتوان کاملا به آنها اتکا کرد. مدرس این دوره آموزشی «مرتضی خوشروش» مدیر وبسایت «آموزش۲۱» و عضو هیأت علمی دانشگاه با ۲۰ سال سابقه تدریس نرمافزارهای ترسیمی و نویسنده ۸ کتاب در زمینه نرمافزار اتوکد، در انتشارات معتبر کشور میباشد، حالا تصمیم بگیرید که میخواهید از پیشتازان تدریس این نرمافزار آموزش ببینید یا کسانی که با گذراندن یکی دو دوره آموزشی، شروع به آموزش دادن میکنند. بعد از کوچک کردن زبانه مخصوص حرفه خودتان و انتخاب یکی از متریال ها، شروع به ترسیم مسیر یا قرار دادن تجهیزات کنید.

آموزش اتوکد دوبعدی

پروژه های مختلف (مجتمع مسکونی ، مجتمع تجاری و هتل ) و از گام نخست تا پایان ترسیم کنیم و در نهایت یک فایل تبلیغاتی برایشان بسازیم. از طرفی، اگر قرار باشد که بعد از اتمام کار هم عکس داخل فایل اتوکد بماند و آن را برای کسی بفرستید، باید عکس اصلی هم همراه فایل اتوکد فرستاده شود. برای استفاده از قابلیت Sweep در اتوکد، اول باید هندسهی پایهی Sweep را رسم کنید. در این روش، عکس وارد شده به اتوکد، تا انتهای کار به خود عکس متصل خواهد بود و با هر تغییری در عکس اصلی، این تغییر در عکس داخل اتوکد هم اعمال می شود. من با زبانه های برق، لوله کشی و معماری کار کرده ام. آموزش اتوکد معماری و آموزش اتوکد عمران را شاید بتوان پرطرفدارترین نوع آموزش با این نرمافزار دانست. ممنون میشم اگه همراه با آموزش لینک دانلود خود نرم افزار رو هم بفرستید برام.

دو راه ساده برای تنظیم سریع ارتفاع در AutoCAD MEP وجود دارد.

اگر در یک پنجره تغییری ایجاد کنید، روی سایر پنجره ها نیز تأثیر خواهد گذاشت. این زبانه ها شامل تمام چیز های لازم برای چیدمان یک کار به صورت سه بعدی مثل دیوار ها، کف، لوله کشی ، آب پاش، پمپ ها، پانل ها و غیره بود. این ویژگی از زمانی که لایه بندی سیستمها را شروع میکنید، مبنای خوبی برای کارتان به وجود می آورد. در کل از نظر سایت سیویل 2 این کتاب آموزش اتوکد 2007 می تواند کمک های خوبی به کارآموزان این نسخه از اتوکد کند. در نتیجه نیاز به آموزش دیگر نخواهید داشت. دانش مورد نیاز برای انجام همه این کارها تنها زمانی به دست میآید که شما در برنامه نرم افزاری آموزش ببینید. اگه ما این آموزش رو بخریم کاملاً به نقشه کشی برق صنعتی مسلط میشیم؟ بله آموزش اتوکد الکتریکال این پکیج کاملاً مطابق سرفصل های گفته شده می باشد. این مقاله در ادامه آموزش های کاربردی نرم افزار اتوکد می باشد.

سلام.نرم افزار اتوکد ۲۰۱۸ داخل این پکیج است؟

با دریافت فایل های ارسالی تایید شده خودتان، می توانید تجهیزات مخصوص شغلتان را ایجاد کنید و مدل دقیق تری داشته باشید. تمام متریال MEP که مسیریابی می شوند، صرف نظر از حرفه، همیشه با استفاده از مرکز لوله به عنوان پایه ارتفاع شما قرار می گیرند، مگر این که این مورد را در ویرایشگر گزینه های دلخواه مسیریابی تان تغییر داده باشید. Linetype :همه اشیا با یک لاین تایپ کشیده می شوند، به عنوان مثال یکپارچه یا فرو رفته. همانطور که مشاهده می فرمایید در این مجموعه تمامی نکات لازم جهت ترسیم شماتیک مدارات برق صنعتی همراه با مثال و پروژه توضیح داده شده است.

من با زبانه های برق، لوله کشی و معماری کار کرده ام.

در این دوره به استفاده از محیط کاربری آشنای نرم افزار اتوکد آشنا می شوید و با ابزارهای مرتبی که با شکل های گویا و کاربردی همراه شده اند یک به یک آشنا خواهید شد. از مهم ترین قابلیت های نرم افزار Autocad را می توان سهولت کار با ابزارهای آن، سرعت بالای اجرای دستورات با استفاده از شورت کات ها و یا کلید های میانبر و محیط کاری user friendly آن اشاره نمود. میتوانید ارتفاع را به صورت پایین لوله یا Bottom of Pipe، بالای لوله یا Top of Pipe و یا هر دو ببینید. نوار جستجوی infocenter در گوشه بالای سمت راست قرار دارد و می توانید از آن برای نمایش پنل communication center، به روزرسانی ها و اطلاعیه ها استفاده کنید. دو راه ساده برای تنظیم سریع ارتفاع در AutoCAD MEP وجود دارد. یکی از نرم افزارهایی که می تواند در این امر کمک بسیار مؤثری کند نرم افزار اتوکد نام دارد.

موس شما می تواند در اتوکد فراتر از یک نشانگرساده باشد و برای انتخاب اشیا، مشخص کردن مکان ها، حرکت دادن ناحیه مرور، زوم و مشاهده منوی میانبر مورد آموزش اتوکد استفاده قرار بگیرد. راه دیگر این است که از منوی Properties استفاده کنید و مقدار عددی نشان داده شده در کنار “elevation” را تنظیم کنید. بعد از ساخت هم میتوانید Drawing Properties را عوض کنید. برای ساخت فرمت فایلها از Report Format Setup استفاده کنید. توجه داشته باشید که برای دریافت پیشنهاد قیمت، نیازی به نهایی کردن درخواست­تان نیست.

برخی هم به خاطر پیچیدگی های احتمالی در تبدیل فایل های موجود یا زمان لازم برای یادگیری همه ابزار ها، دستورات، منو ها و گزینه های جدید، در مورد استفاده از نرم افزار MEP مردد هستند. برای مشاهده بهتر ویدیوها در موبایل، گوشی را افقی نگه دارید. اگر اروری مشاهده کردید بخاطر روشن بودن وی پی ان است. سلام.نرم افزار اتوکد ۲۰۱۸ داخل این پکیج است؟ به طور کلی نرم افزار اتوکد هرساله آپدیت می شود و قابلیت ها و امکاناتی جدیدتر را در اختیار کاربران قرار می دهد.

AutoCAD محصول پرچمدار شرکت Autodesk، یک نرم افزار طراحی به کمک رایانه است که توسط طراحان، معماران و مهندسان در ساختن مدلهای دوبعدی و سهبعدی استفاده میشود. در این مقاله، بر اساس تجربه خودم، بهترین راه برای شروع که در واقع استفاده از نرم افزار جدید AutoCAD MEP است را توضیح خواهم داد. قسمت سمت چپ،ابزارهایی برای شروع کار است که به وسیله آن شما میتوانید نقشهها جدیدی را باز کنید و یا از نقشههای قبلی استفاده کنید. اگر روی دانلود کلیک کردید و ویدیو باز هم پخش شد، بعد از پخش ردن روی علامت سه نقطه پایینش کلیک و گزینه دانلود یا ذخیره را انتخاب کنید. بعد از پخش هر ویدیو، علامت دانلود روی آن نمایان می شود.