اتاق فرار 696 اتاق فرار-آل اسکیپ

این زامبی ها در شکنجه گاه های مختلف قرار می گیرند تا پر از حس خشم، نفرت، انتقام و بی رحمی شوند. در این صورت ویروس لاس پلاگاس به آن ها تزریق شده و آن ها را بسیار وحشی می کند. دولت برای مقابله با این فرد دیوانه، گروه رزیدنت را برای نجات انسان ها به مبارزه جیمز فرستاد که متاسفانه همه سربازها به قتل رسیدند. حالا نوبت شماست که به عنوان بهترین سرباز این گروه، به صورت داوطلب ابتدا وارد شکنجه گاه شده و پس از فرار به داخل شرکت حمله کرده و ضمن نابود کردن جیمز واتسون و شرکت بلک فایر، جلوی نابودی انسان ها را بگیرید. ابتدا از این نکته آگاه باشید که باید 10 تا 15 دقیقه قبل از شروع سانس در محل حضور داشته باشید و در هنگام ورود همراه خود کفش نداشته باشید.

اتاق فرار سینما مردگان

مجموعه تهرومز توسط گروهی از جوانان عاشق ترس و هیجان راه اندازی شده و شرایط ایده آلی را برای بازی گروه های سنی مختلف فراهم کرده است. نفری ۸۰ هزار تومان میباشد و سبک بازی مهمانخانه خونین تلفیقی از روحی-جنی، اسلشری و تئاتر تعاملی هستش. شما عزیزان می توانید با یک تیم ۴ تا ۸ نفره متشکل از دوستان یا خانواده برای رقابت و بازی در مجموعه سرنخ شرکت کنید. در این پست قصد داریم به معرفی اسکیپ روم 696 که یک از اسکیپ روم های مجموعه RockEscape است بپردازیم … یک مجموعه تبهکاری شما را به عنوان سارق استخدام نموده تا به دفتر کار این کاراگاه برجسته مراجعه نموده و در مدت زمان 1 ساعت، مدارک پیدا شده توسط این کاراگاه را در مدت زمان کمتر از 1 ساعت پیدا کنید.

ژانر اتاق فرار جن اکباتان چیست؟

در این بین هوشنگ توانا کاراگاه باهوش تهران مدارکی برای پیدا کردن این باند یافته است. توجه کنید سیستم نور این شکنجه گاه به نحوی است که تنها یک دقیقه روشن بوده و در آن زمان باید این اطلاعات را به دست بیاورید. در این اتاق فرار تهران به شما لباسی اهدا می شود که بوی نابینایان را گرفته و باعث عدم شناسایی شما توسط سایرین می شود. پس با دقت مراقب حرکات خود باشید چرا که اولین حرکت اشتباه می تواند آخرین لحظه زندگی شما را رقم بزند. همانطور که میدانید، در اسکیپ روم ها، بازیکنان ملزم به حل معماها و خروج از بازی در یک زمان مشخص (اغلب 60 دقیقه) می باشند و همین امر موجب می شود تا مدیریت زمان از اهمیت بالایی برخوردار شود. در واقع می توان گفت که بازیکنان، با کنترل مدت زمانی که برای حل هرمسئله اختصاص می دهند، یاد میگیرند که چطور در زندگی واقعی نیز از زمان به درستی استفاده نمایند.

او چندی پیش در حادثه مرگبار آتش سوزی خانه اش، همسر و فرزندان خود را از دست داده بود و حال پس از مدتی، خبر خودکشی او به گوش اهالی شهر رسیده است. اما تیم تحقیقات پلیس پس از بررسی شواهد و مدارک موجود، با وجود برخی علائم مشکوک در خانه او، مرگ وی را خودکشی ناشی از افسردگی و فشار روحی اعلام کرد و پرونده مختومه می نماید. در دسامبر 1992 فرد مشکوکی که نیمه شب و به صورت مخفیانه، سعی در ورود به خانه خالی از سکنه آقای درو داشت، دستگیر می شود.

اتاق فرارهای کرج می توانند یکی از انتخاب های عالی برای کسب تجربه های تازه و سپری کردن لحظات هیجان انگیز باشد. با توجه به استقبال بسیار زیادی که از بازی اتاق فرار در تمام دنیا بوجود آمده است، در شهرهای مختلف کشورمان از جمله کرج نیز شاهد روی کار آمدن مجموعه های متنوعی از این بازی هستیم. هر یک از این مجموعه ها دارای ویژگی های مختلفی بوده و در برخی قوانین و محدودیت های خاصی اعمال میشود. اسکیپ ویژن در ادامه بهترین و پرطرفدارترین اسکیپ روم های کرج را به همراه آدرس، تلفن و وبسایت معرفی و بازی های آنها را بررسی خواهد کرد. این بازی از معدود اتاق فرارهای تهران در منطقه نازی آباد بوده که مورد توجه اغلب گردشگران قرار گرفته است. آدرس دقیق این اتاق فرار تهران خیابان رجایی، خیابان اکبر مشهدی اسکیپ روم کوچه خدابنده است.

در پی بازجویی های انجام شده از سارق، کارآگاه پارکر به حقایق جدیدی از آن خانه دست پیدا کرده و تیم تحقیقاتی خود را برای بررسی دقیق تر به آنجا می فرستد. پرونده مختومه خودکشی دوباره به جریان افتاده و اکنون همه چیز به شما، تیم تحقیقاتی آقای پارکر بستگی دارد… آیا می توانید به راز خانه آقای درو پی ببرید…؟ آدرس این اتاق فرار بی نظیر در اتوبان باقری، تقاطع اتوبان زین الدین، بلوار مطهری، کوچه سوم شرقی و پلاک 5 قرار دارد.

  • معمولا موسیقی حاکم در این اتاق فرارها، جو آن زمان را برای شرکت کنندگان به وجود می آورد.
  • که در محدوده‌ی جنت آباد واقع شده یکی دیگر از اتاق فرار های غرب تهران است که طرفداران بسیاری دارد.
  • این اتاق فرار شما را به خیابان های سینا و سی تیر تهران در سال 1338 باز می گرداند.
  • چنانچه قصد انجام یک بازی با درون مایه کنجکاوی را دارید، می توانید ژانر ماجراجویی را برای خود انتخاب کنید.
  • اتاق فرار پازل روم از دیگر اتاق فرارهای کرج می توان به پازل روم اشاره نمود.

اتاق فرار 696 اتاق فرار-آل اسکیپ

اسکیپ ویژن از دیگر اتاق فرارهای تهران که با استقبال خوبی مواجه شده است می توان به اسکیپ ویژن اشاره نمود. این مجموعه فعالیت خود را از سال ۱۳۹۸ آغاز نموده و سه سناریو مهیج و ترسناک را در محیطی دوستانه فراهم کرده اند. سومین اسکیپ روم معروف تهران،اتاق فرار سوخانوفکامی باشد کهدر مجموعه ایکس اسکیپ و منطقه شریعتی قرار دارد.

اتاق فرار نجات شهر در عمارت تاریخی دبیرالملک؛ مجموعه اسکیپ روم