اخبار و مقالات

توصیه متخصصان این است که افراد به ازای هر یک ساعت نشستن پشت میز باید ۱۵ دقیقه راه بروند. در حالیکه طراحی پلان باز ( open office )در حال رواج یافتن بود ، بسیاری از سازمان ها به این مدل جدید واکنش نشان دادند تا بتوانند سطحی از حریم خصوصی را دوباره بدست آورند . در نتیجه موج جدید طراحی محیط کار و مبلمان اداری ، مرز بین زندگی اجتماعی و زندگی شغلی را برداشت . بهتر است از اینکه فضای دفتر شما تا آنجا که ممکن است نور طبیعی را فراهم می کند اطمینان حاصل کنید. برای این که در آسمان پر ستاره طراحی داخلی پر نور تر از سایرین بدرخشید باید بی وقفه بیاموزید و اجرا کنید. برای نمونه در بخش عمومی و ارباب رجوع نورپردازی باید به گونه ای آرام بخش و مناسب باشد. همچنین بر خلاف فضاهای کوچک که تاحد امکان نباید از رنگهای تیره استفاده کرد، در محیطهای با مساحت زیاد میتوان تعداد اندکی از مبلمان و تجهیزات را به رنگ تیره انتخاب کرد تا فضا شکیلتر گردد و از تنوع رنگ برخوردار باشد.

زیرا این امکان برای محیط های اداری که از فضای کوچکی برخوردارند. بخش های اداری که در جریان رو به رشد فضای کار شما مسیری مختلف از انجام کارهای اداری را سپری می کنند. نوع دیگر محاسبه قیمت طراحی به شکل درصدی از مبلغ کل پروژه می باشد؛ که مرتبط با عقد قراردادها و انجام کار به صورت پیمان کاری می باشد. ظراحی دفاتر شرکت گوگل اوج این نوع از طراحی است و به عنوان یک مثال قابل توجه است . توجه به اتاق مدیریت در دکوراسیون اداری از جایگاه ویژه ای برخوردار است. بهتر است برای کفپوشها از سرامیک و یا سنگهای بسیار لاکچری و مرغوب استفاده شود. در ابتدا سبکی که برای دکوراسیون اداری خود میپسندید تعیین کننده اصل قیمت است و در نهایت امکانات و وسایلی که برای دکوراسیون استفاده میشود در قیمت نهایی تغییراتی ایجاد میکند. اینکه سوالی برای ما پیش بیاید که دکوراسیون مدرن چیست،بهتر است ابتدا مفهوم مدرنیته در معماری را بدانیم و اینکه چه تاثیری بر دکوراسیون منزل ایرانی خواهد داشت.اصلا چگونه یک دکوراسیون مدرن میتواند در منزل ایرانی که سبک و سیاق سنتی دارد، جا باز کند.شاید راهی برای ترکیب دکوراسیون مدرن و دکوراسیون سنتی وجود داشته باشد. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در لحظه ورود به یک شرکت یا اداره، بدون اینکه دقیقا دلیلش را بدانید احساسی خوب همراه با آرامش را تجربه می کنید و در کنار آن هیچ عجله ای برای بیرون رفتن از آن شرکت ندارید!

اگر نمی توانید نور طبیعی بیشتری به آن وارد کنید ، از آینه های شیک و سطح انعکاسی که در فضای اطراف آویزان شده اند استفاده کنید تا بتوانید نور طبیعی بیشتری را در اطراف دفتر بگیرید. در طراحی دکوراسیون با استفاده از آینه٬ برای روشن کردن فضای داخلی نیز می توان از آن بهره برد٬ به این صورت که آینه تمام نور محیط را در فضا بازتاب می کند. با این وجود اگر جهت اولیه، شمالی – جنوبی باشد نور خورشید به همه ی اتاقها می رسد.موقعیت ایجاد ساختمان های اداری یعنی اقلیم محل، در طراحی اداری، بسیار حائز اهمیت است. استفاده از نور طبیعی برای اتاق مدیریت تاثیر زیادی در روشنایی و زیبایی اتاق خواهد داشت. طراحی نما در طراحی اداری باید نشانگر یک مجموعه اداری – کاری باشد.مسئلهای که در درجه اول برای نمای خارجی ساختمان اهمیت دارد زیبایی و جلوه بصری آن است.

یک دفتر کار دلپسند، سبک پالم بیچ وابستگی زیادی به رنگ صورتی هزاره دارد.برپا کردن اساس کار ساده است. نمای مدرن نماتِک با استفاده از GFRC یا Glass Fiber Reinforced Concrete یک نمای سبک، به نسبت ارزان و با کیفیت محسوب می­شود و نسبت به نماهای مرسوم نمای قوی­تر، سبک­تر، ایمن­تر، سریعتر و زیباتر است. در اداره ای با پلان باز به جز یک بخش منشی گری مجزا، بقیه مکانها برای کار فردی و گروهی چند منظوره اختصاص می یابد. علاوه بر این استفاده از چوب در طراحی اداری باعث گرم و صمیمی تر شدن فضای خشک اداره می شود. و این مربوط به همه دفاتر نیست، بلکه بیشتر مربوط به دفاتر است که این فضای باز یک راه حل منطقی برای این زمینه از فعالیت است. بعضی از شهرها، مشتریان بیشتری برای دکوراسیون داخلی دارند و در بعضی از شهرهای خیلی کوچک، این مفهوم هنوز آنقدر جا نیفتاده که به درامدزایی برسد.

معمولا خانه هایی وجود دارند که در طراحی دکوراسیون داخلی دیوارهای آنها از زاویه 90 درجه کمتر است، در این مواقع باید تمام توجه و زاویه دید را به سمت دیگر فضاها منتقل کرد. یک اداره از بخش های متعددی تشکیل است که لازم است هر یک از این قسمت ها را به کمک معماری داخلی فضای اداری به مکانی روحیه بخش تبدیل کرد. حتما شما به عنوان فردی که به دنبال طراحی و دیزاین دکوراسیون معماری داخلی اداره خود میباشد، ایدههای زیادی دارید. فضای نشیمن محلی برای استراحت، گفتگو و نشست های خانوادگی است، در طراحی نشیمن، دکوراسیون داخلی فضا باید احساس امنیت و آرامش را به افراد خانواده انتقال دهد. در عین حال افراد نیازمند این هستند که بعد از گذشت مدت زمانی با ایجاد تغییرات در طراحی دکوراسیون داخلی، فضای اطراف خود را از یکنواختی خارج کنند تا دچار کسلی نشوند. اما اگر بخواهیم دقیق تر بیان کنیم ، طراحی دفاتر کار اداری از اوایل دهه ی 1900 میلادی در حال تجربه ی یک تکامل پایدار بوده است .

البته در این پروژه از سند بلاست با طرح ها و لوگوهای بسیار زیبا برای داشتن بخش هایی به عنوان فضای خصوصی تر استفاده کردیم. به عنوان مثال رنگ نارنجی پر از انرژی مثبت و نشاط می باشد. برای مثال امروزه دیوارهای مدولار در طراحی داخلی اداری بسیار مناسب و کاربردی هستند. برای پیادهسازی سبک کلاسیک در قسمت اتاقخواب میتوانید از سرویس خواب کلاسیک استفاده کنید. طراحی داخلی حرفه ای است که در آن همه بخش های مرتبط به طراحی قسمت های داخلی ساختمان مورد توجه قرار می گیرند و دکوراسیون داخلی نیز به هنر چیدمان و دیزاین خانه با استفاده از المان های مختلف مانند مبلمان، پرده، کاغذ دیواری، کفپوش و … برای مثال اگر نما و دسترسی های یک ساختمان اداری کاملا مدرن باشد، طراحی داخلی واحد اداری در این فضا عاقلانه به نظر نمیرسد.

تمامی لوازم تولیدی ایت کارخانه دارای گارانتی شرکت میباشند و با استفاده از مدرن ترین ماشین آلات روز طراحی داخلی شرکت اداری دنیا تولید میشوند. سقف کشسان ورژن امروزی دکوراسیون داخلی که به شیوه نوین اجرا میشوند و همچنین از سقف های کشسان می توانید به عنوان تابلو هم استفاده نمایید. این طراحی داخلی مسلما به کارایی هر چه بیش تر وی کمک شایانی خواهد کرد. تأثیرات تکنولوژی اطلاعات کامپیوتری کردن سیستم اداری پیشرفت در زمینه ی تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات به تغییر شرایط کاری در اداره ها کمک شایانی کرده است. دفتر کار و اداره به عنوان مکانی برای پذیرش مشتریان و همچنین برای کار و تولید تیم کارکنان باید برای شما اهمیت داشته باشد. اگر شما تمایل دارید دکوراسیون داخلی اداری مدرن و لوکس تر به نظر برسد بهتر است در انتخاب مبلمان و صندلی و میز توجه لازم را داشته باشید و مبلمان و صندلی هایی را برای مکان های اداری انتخاب نمایید که راحت و لوکس باشند. علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان خدمات طراحی داخلی در مشهد درج نمودهاند، توصیه میکنیم “راهنمای انتخاب خدمات طراحی داخلی” را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع خدمات طراحی داخلی با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان خراسان رضوی، شهر مشهد داشته باشید.

گاهی هم استفاده از رنگهای متضاد و یا مکمل نمای زیبایی را به محیط القا میکند که برای استفاده از این تکنیک بهتر است با اصول ست کردن رنگ و ترکیب رنگها آشنا باشید. انتخاب متریال مناسب به عنوان یکی از مهمترین اصول طراحی دفتر کار شناخته شده است. او بی شک از رهبران فکری “جنبش بهره وری ” است که در دوران ترقی ( اواخر دهه 1800 و اوایل 1900 میلادی ) دارای نفوذ و قدرت بوده است . در حقیقت پلان باز که امروزه در طراحی های مدرن مورد استفاده قرار می گیرد ، برداشتی آزاد از این نوع چینمان بوده است . از این رو در طراحی نقشه و پلان اولیه ساختمانهای اداری چه از نوع هنری، فرهنگی، صنعتی، پزشکی و … تأثیر کامپیوتری کردن سیستم اداری بر کارگاهها و نقشه ها، نیازهایی را دفع کرده که ساختمانهای اداری موجود دیگر نمی توانند آنها را برآورده نمایند. حفظ منافع سازمان و بنگاهها با طراحی داخلی حرفهای؛ با طراحی تخصصی محیط داخلی ساختمان اداری، نه تنها به بهبود وجهه برند خود کمک زیادی میکنید، بلکه خواهید توانست اعتماد مشتریان را به اعتبار کسب و کارتان افزایش دهید. طراحی داخلی منزل یعنی این که ما هنر و دانش این زمینه را با هم تلفیق کنیم و فضای خانه را به سمتی ببریم که زیبا تر و دل انگیز تر شود.

اگر تا به حال به طراحی دکوراسیون داخلی خانه خود٬ بی تفاوت بوده اید و به سادگی از کنار آن گذشته اید٬ حال وقت آن رسیده تا نگاه ویژه ای به آن داشته باشید، اگر تصمیم به تغییر در طراحی دکوراسیون داخلی در خانه خود را دارید٬ بهتر است نکات و اصول طراحی دکوراسیون داخلی را بشناسید و آنها را رعایت کنید. طراحی داخلی هنر و دانش تقویت فضای داخلی یک ساختمان برای دستیابی به یک محیط سالم تر و خوشایند تر برای افرادی که از این فضا استفاده می کنند ، می باشد . با این شرایط این شما هستید که به یک طراح ایده آل از نگاه مشتریان تبدیل شدهاید. انعطاف پذیری شغلی ؛ کسب و کار ها در این دهه میلادی متوجه شدند که کارمندان فقط به اینکه در تمام ساعت کاری روزانه شان در اتاق های کارشان محبوس باشند خلاصه نمی شوند . میزان نفوذ آن ها به قدری است که می توانند بر بسیاری از مسایل روزانه افراد، نحوه زندگی، لباس پوشیدن و حتی دکوراسیون داخلی منازل و فضای کاری تأثیر مستقیم بگذارند. بنابراین انتخاب بسیار مناسبی برای چیدمان منزل بهخصوص اتاقخواب است؛ که محل آرامش و آسایش شما پس از استرسها و تنشهای روزانه است.

مکانهای اضافی و ضمیمه، احتمالاً برای تعلیم در زمینه استفاده از وسایل سمعی و بصری. از دیگر نکاتی که موجب آرامش بیشتر پرسنل در محیط کار می شود تزیین دیوار با کاغذ دیواری و یا پوستر هایی از طبیعت و مناظر زیبا است که طراحان می بایست در حین طراحی به آن توجه نمایند. نکته مهم دیگر اینکه مانیتور کامپیوتر نباید رو به پنجره باشد. این تحول چیزی فراتر از جایگزینی ماشین های تحریر و فکس با کامپیوتر ها و ایمیل است . یکی از موضوعاتی که می تواند تاثیر بسیار زیادی بر بازدهی افراد حاضر در شرکت و همچنین زیبایی آن، تاثیر داشته باشد، آوردن گل و گیاه به فضای داخلی است. تغییرات و تحولات در طراحی دکوراسیون اداری و به ویژه طراحی دفاتر کار ، در طول دهه پنجاه تحت تاثیرانگیزه های سیاسی و ارزش های سوسیالیستی ناشی از نفوذ اروپا در اواسط قرن بیست میلادی بود .