بهترین جعبه ابزار خانگی و تخصصی با قیمت مناسب تاپترین

اگر برای کارهای خانه و کار با پیچ و مهره های خانگی به این ابزار نیاز دارید ، توصیه می کنیم از آچارهای SAE استفاده کنید. اما برای مواردی مانند تعمیر خودرو ، ممکن است به مجموعه ای از آچارهای متریک (یا هر دو) برای جعبه ابزار خود نیاز داشته باشید. اگر یک مدل ارزان قیمت پیدا کردید ، ممکن است دو ماه دوام نیاورد.

ویژگی دیگر این گونه از جعبه ابزارها طراحی مخصوص و کاربردی آنهاست. گاهی اوقات این گونه جعبه ابزارها به صورت قابل تفکیک ساخته می شوند و قسمت های مختلف آنها را می توان از هم جدا کرد. این موضوع باعث می شود که جعبه ابزار فضای کمتری اشغال کند و در هنگام حمل و نقل آنها راحت تر باشیم. باید ببینید چقدر فضای موجود دارید که جعبه ابزار را آنجا بگذارید. اگر محیط در دسترس شما کم است، می توانید از مدل های کوچک و جمع و جور استفاده کنید. ممکن است بخواهید چند نوع ابزار را با خود حمل کنید و یا برای آن ها جای کمتری را در نظر بگیرید که در این مواقع شما به یک مجموعه ابزار خوب نیاز دارید که بتواند نیاز های شما را برای انجام بیشتر کار های روزمره برطرف کند.

بهترین جعبه ابزار خانگی و تخصصی با قیمت مناسب تاپترین

انبر، پیچ گوشتی، آچار یکسر تخت و یکسر رینگی، پنس، اره و سایر لوازمی که در این مجموعه قرار دارد همگی در کنار هم برای استفاده در مشاغل فنی هدیه مناسب مردانه کاربرد زیادی دارند. اگر حس تعمیراتی داشته باشید و منتظر بهانه‌ای باشید که یک کار فنی انجام دهید، داشتن جعبه ابزار خانگی برای نظم دادن و قرار دادن انواع ابزاری مثل آچار، پیچ گوشتی، انبردست و… یکی از لوازم ضروری است. کارهای فنی طوری هستند که نمی‌شود از هر چیزی برای تعمیر آنها استفاده کرد.

  • اتاق یک مجله آنلاین دکوراسیون منزل و طراحی داخلی می باشد.
  • کیف ابزار هم کارکردی مشابه جعبه ابزار دارد با این تفاوت که از جنس برزنت است.
  • پس در هنگام خرید جعبه ابزار دقت کنید تا با توجه به نیاز خود آن را خرید کنید.
  • گاهی اوقات مشکلی در منزل پیش می‌آید که نیاز به رسیدگی فوری دارد.
  • به عنوان مثال، در یک قسمت ، ابزار مکانیکی و در قسمت دیگر ابزار های نجاری یا ساختمانی را بچینید.

به عنوان مثال ، اگر در مکانی پر از خاک و ماسه شل کار ساختمانی انجام می دهید ، جعبه ای با چرخ های بزرگ مناسب است. مواد بکار رفته در ساخت جعبه ابزار مهم است زیرا باید از استحکام کافی برخوردار باشد و به دلیل مواد نامناسب به ابزار های کار ما آسیب نرساند. در گذشته ، بیشتر جعبه ابزار از چوب ساخته می شد ؛ اما با گذشت زمان ، مواد اولیه مورد استفاده برای ساخت جعبه ابزار تغییر کرد. پلاستیک نشکن و فلز برخی از موادی هستند که برای ساخت جعبه ابزار استفاده می شوند. همش میترسیدم وزن رو تحمل نکنه و بشکنه،،، خیلی قشنگه و طراحی خوبی داره،کاش کیفیت مناسبی هم داشت،،، البته برای کسی که کارش جوری نیست که ،مدام جعبه رو با خودش حمل کنه. لبه های کار درست تمیز نشده و دسته جعبه نصبت به سایز و وزنی که باید تحمل کنه خیلی خیلی ضعیفه،جوری بود که وقتی ابزار ها رو ریختم داخلش جرات نداشتم بلندش کنم.

شرکت‌های تولیدکننده جعبه‌ ابزار، آن‌ها در چند نوع مختلف به بازار عرضه می‌کنند که هرکدام برای قشری خاص از جامعه مناسب است. برخی از آن­ها مانند جعبه‌ ابزار خانگی کاربرد عمومی دارند و شامل لوازمی مثل چکش، لوازم موردنیاز برای باز کردن لامپ و … است و برخی از آن‌ها نیز تخصصی هستند و برای کارهای تخصصی مانند پنچرگیری مورداستفاده قرار می‌گیرند. برای تکمیل جعبه ابزار خود ، باید یک متر اندازه گیری تهیه کنید. تیغه متر انتخابی باید حداقل 3 سانتی متر عرض داشته باشد همچنین باید دارای قفل باشد تا متر بیش از چند متر باز است جلوگیری شود. پلاستیکی که برای ساخت جعبه ابزار استفاده می شود از مواد باکیفیتی است که می توان از آن برای ابزارهای خانگی و خدماتی به خوبی استفاده کرد و به دلیل وزن کم و حتی برخی از چرخ های پلاستیکی بزرگتر در زیر آن ، به راحتی قابل حمل هستند. این نوع جعبه ابزار ، به دلیل طراحی جمع و جور ، می تواند در هر فضایی قرار گیرد و حتی در صندوق عقب حمل شود.

جعبه بکس هنس 55 پارچه مدل 9655m

هر سه طبقه‌ی این جعبه ابزار ، دارای دو محفظه سه بخشی 13×22 سانتی متری با درب شفاف هستند که بر روی درب جعبه ها قرار گرفته اند. در هنگام خرید جعبه ابزار و خرید انواع جعبه ابزار باید به سایز جعبه ابزار ، جنس جعبه ابزار ، تعداد طبقات و کشوهای آن ، جنس و نوع قفل جعبه ابزار و از همه مهم‌تر برند تولید کننده‌ی آن، دقت کافی و لازم را داشته باشیم. جعبه ابزار و انواع جعبه ابزار را می‌توانیم به عنوان یکی از ضروری‌ترین لوازم جانبی در هر خانه ، کارگاه ، تعمیرگاه و شرکتی نام ببریم که به صورت یکجا تمام ابزارها درون آن قرار می‌گیرند. با استفاده از جعبه ابزار می‌توان تمام این ابزارها را به راحتی از محلی به محلی دیگر حمل نمود. علاوه بر این که در مسافرت باید ابزار و لوازم خود را کامل جمع کرده و همراه داشت، استفاده صحیح از جعبه ابزار خودرو نیز مهم است.

هرچه این خط کش ها وسیع تر باشند ، در حین استفاده کمتر خم می شوند. چکش می تواند در اکثر محل های کار و تعمیرات منزل مورد استفاده قرار گیرد. هرچه بیشتر از چکش استفاده کنید ، دسته کمک فنر آن را بیشتر می پسندید و در جعبه ابزار نیاز به آن را احساس می کنید. اگر می خواهید یک جعبه ابزار خوب بخرید ، باید به تعداد و اندازه ابزارها توجه کنید. به همین دلیل ، بهتر است ابزارها را دسته بندی کرده و هر دسته را در قسمت جداگانه ای از جعبه ابزار قرار دهید. در این حالت ، متوجه خواهید شد که به چه اندازه جعبه ابزار نیاز دارید.

جعبه ابزار چه کاربردهایی دارد؟