توری حصاری قیمت توری حصاری خرید انواع توری حصاری ایران توری | foulka

مفتول هایی که روکش pvc  دارند قیمت آنها بیشتر است و کمی مقاومت تر و عمر طولانی دارند. انواع توری های فنس و یا حصاری  از نظر کاربرد و قیمت متفاوت می باشند. برای تولید این فنس‌ها، مفتول‌ها با دستگاه بافته می‌شوند تا شکل‌های هندسی لوزی شکل یا متوازی الاضلاع ایجاد کنند.

توری حصاری قیمت توری حصاری خرید انواع توری حصاری ایران توری | foulka

در این میان رایج‌ترین نوع تولید، تولید به روش دو سر پیچ است. در صورتی که فنس با این روش تولید شود، حمل‌ونقل آسان‌تری نیز دارد. کارخانه شاهین فلز سپاهان از مراجع معتبر در عرضه انواع توری همچون توری حصاری می‌باشد. برای استعلام قیمت و دریافت مشاوره، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید. این روش نیز درست همانند روش اتوماتیک انجام می‌شود با این تفاوت که تمامی مراحل توسط یک یا دو نفر انجام می‌شود.

خرید و اطلاع از قیمت فنس توری (باغی حصاری) در فولاد توفیقی

این توری حصاری به‌دلیل دارا بودن روکش نقره‌ای نسبت به فنس مفتول سیاه دارای زیبایی ظاهری بیشتری می‌باشد. توری حصاری مفتول 2.70 چشمه 7 نوعی از توری حصاری است که عموماً برای حفاظت فیزیکی و فنس کشی محوطه های باغی و … مورد استفاده قرار می گیرد . مفتول به کار رفته در این محصول با ضخامت 2.70 میلیمتر و اندازه چشمه های لوزی شکل آن به صورت متقابل 7 سانتیمتر است . این توری در ارتفاعات 1 ، 1.5 ، 2 ، 2.5 و 3 متر تولید می شود . طول رول تولیدی این محصول 15 متر بوده و سطح مفتول آن پوشیده شده از روی ( گالوانیزه گرم ) می باشد که این امر سبب مقاومت فوق العاده این نوع توری در برابر رطوبت و نم ، نور آفتاب ، گرما ، گرما و سایر عوامل نامساعد جوی است . تولید توری حصاری در دو نوع کلّی انجام می شود ، نوع اوّل با مفتول گالوانیزه گرم و نوع دوّم  با روکش PVC   است .

توری حصاری زنجیره ای:

مفتول که قار است دو توری را به هم متصل کند، باید کم نرم باشد. و به دور مفتول های توری بچرخد که اغلب از مفتول آرماتور بندی نرم استفاده می شود. 5 – در آخر در صورت نیاز به پیش پرداخت، مبلغ را واریز و به کارشناسان فروش اطلاع دهید. چشمه معمول آن در حال حاضر7/5 سانت و سیم معمول آن 2/4 میلیمترمی باشد.

توری جوشی

توری حصاری به دو روش دستی و ماشینی اتوماتیک و در اتفاع های از نیم متر تا 3 متر بافته می شود . مفتول به کار رفته جهت بافت این محصول بین مفتول 2 الی 4.75 متغیر می باشد که این عدد را سفارش مشتری تعیین می کند. طول رول های فنس حصاری عموماً 15 متر بوده که می شود بنا به درخواست مشتری مقدار آن را کم یا زیاد کرد . وزن فنس تولیدی بنا به شرایط تولیدش ( قطر مفتول و اندازه چشمه ) تغییر می کند و هر چه قطر مفتول افزایش پیدا کند یا اندازه چشمه کاهش پیدا کند ، رول ها سنگین تر می شود . بدیهی است که در صورت کاهش قطر مفتول یا افزایش چشمه فنس حصاری وزن رول تولیدی کاهش خواهد یافت که به طور مستقیم در قیمت این محصول پرکاربرد موثر خواهد بود مفتول .

  • توصیه می شود از فنس مفتول سیاه در مناطق با آب‌و‌هوای گرم و خشک استفاده گردد.
  • در مرحله بعد یک نفر اهرم موتور الکتریکی را روشن می‌کند و سپس مفتول گالوانیزه را دور قالب می‌پیچد.
  • سپس مفتول تهیه شده را بر روی دستگاه تولید فنس حصاری قرار می دهند .
  • برای مثال قیمت توری حصاری گالوانیزه pvc از انواع دیگر بیشتر است از این رو خرید توری حصاری گالوانیزه معقول‌تر می‌باشد.
  • چرا که قیمت فروش توری حصاری بر اساس این مسائل محاسبه می‌شود و شما با در نظر گرفتن تمامی موارد فوق، می‌توانید توری با قیمت مناسب را بخرید.