جملات آموزنده کوتاه و بسیار زیبا از بزرگان

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب کوکا توسط سایت های دیگر بدون کسب اجازه قبلی ممنوع می باشد. حلزون ها از 3 سال تا 6 سال می توانند به خواب زمستانی بروند. هویج در اصل ارغوانی رنگ است و رنگ نارنجی امروزی به خاطر آن است که در قرن 17 میلادی هلندی ها با پیوند زدن هویج های مختلف رنگ نارنجی آن را پرورش دادند.

  • در چین، به مردان خدمات بسیار غیر معمولی را ارائه می دهند – احساس بارداری و زایمان.
  • آیا می دانید کهکشان راه شیری 100 میلیون ستاره و یا بیشتر دارد.
  • در یونان باستان پرتاب یک سیب به طرف یک زن اعلام سمبولیکی از عشق بود و گرفتن آن به معنای پذیرش آن عشق.
  • ـ تعداد افرادی که سالانه از نیش زنبور میمیرند بیشتر از کسانی است که سالانه از نیش مار میمیرند.
30.آیا می دانید ماهی قرمز با قرار گرفتن در تاریکی تغییر رنگ می دهد و سفید می شود. 13.آیا می دانید عمر کهکشان راه شیری 10 میلیارد سال است. 11.آیا می دانید جمیعت جهان تا 50 سال آینده از مرز 9 میلیارد نفرعبور خواهد کرد. 7.آیا می دانید زمان کوتاه ترین جنگ 38 دقیقه بود و بین نازی ها و انگلستان رخ داد. 4.آیا می دانید غذای مورد علاقه مردم آمریکا پیتزاست و آنها میانگین روزانه 73 هزار مترمربع پیتزا می خورند. 1.آیا می دانید قدیمی ترین بنا در شمال توکیو 50 هزار سال قدمت دارد.

گربه پا سیاه کوچکترین گربه وحشی جهان است که تنها 20 سانتی متر طول دارد. ماهی مرکب بزرگ ترین چشم روی زمین را دارد که اندازه هر کدام بالای 15 اینچ (38 سانتیمتر) است. آن ها می توانند زمین لرزه را از فاصله ی 75 مایلی (120 کیلومتری) و پنج روز قبل از وقوع آن حس کنند. نظر شما راجع به این دانستنی‌ها چیست؟ کدام جمله بیشتر شما را متعجب کرد؟ آیا شما هم آیا می‌دانید جالب می‌دانید؟ آن را به ما بگویید.

متن دو خطی سنگین در مورد زندگی [ناب و زیبا]

6- امسال بیشتز از سال پیش به تماشای فیلمهای عمومی (مناسب برای تمام سنین)، بازی با دوستان و خواندن کتاب بپردازید. 5- با سه E زندگی کنید؛ Energy (انرژی)، Enthusiasm (شوق)، Empathy (فهم و همدلی با دیگران)، و همینطور با سه F یعنی Faith (ایمان)، Family (خانواده) و Friends (دوستان). گران ترین دامینی که تاکنون به فروش رسیده است cars.com بوده که 872.3 میلیون دلار قیمت داشته است. پوند انگلیس قدیمی ترین واحد پول در جهان است که قدمت استفاده از آن به 1200 سال قبل می رسد. ساکت ترین اتاق جهان در مینه سوتا با دسیبل های منفی ساخته شده است.

هوش هیجانی چیست؟

جملات آموزنده کوتاه و بسیار زیبا از بزرگان از سال 1922 بیش از 290 کوهنورد در کوه اورست جان خود را از دست داده اند و بیشتر مرگ و میرها به دلیل بهمن اتفاق می افتد. © کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت تجارت دانستنیهای جالب دنیا با عکس الکترونیک ستاره است. سلام با تشکر از سایت زیباو زحمات شما مجموعه خوبی آماده… ـ از آنجا که آب رنگ قرمز را جذب می‌کند ، رنگ آب را سبز مایل به آبی میبینیم.

دانستنیهای علمی

آیا میدانید…اسکلت شما به هنگام تولد دارای 300 استخوان است، اما وقتی بزرگ می شوید به 206 استخوان کاهش می یابد. آیا میدانید…افراد مو بور موی بیش تری از افراد مو خرمایی یا مو مشکی دارند. آیا میدانید…کوسه ها 8 حس دارند در حالی که انسان ها 5 حس دارند. آیا میدانید…قورباغه ها بیشتر از طریق پوستشان آب می نوشند. با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.

نظر شما راجع به این دانستنی‌ها چیست؟

هم می توانیم تخصص ها و هنر خود را برای کمک به کاربران به خرج دهیم و هم گره ای از کاربران باز می نماییم. آلودگی های روی موبایل ها می تواند صدمات جبران ناپذیری برای کاربران به دنبال داشته باشد. از این رو در هنگام استفاده از موبایل های هوشمند خود باید به این نکات دقت داشته باشیم.

ـ سرعت گردباد گاهی به۳۰۰ تا ۴۵۰ کیلومتر در ساعت می رسد. ـ متوسط وزن مردان در کره زمین بیش از وزن زنان است. عسل تنها ماده غذایی است که خراب و فاسد نمی شود، عسل هایی که در مقبره فرعون های مصر پیدا شده اند توسط باستان شناسان مورد آزمایش قرار گرفته و سلامتی آن ها تایید شده است. یک فرد می تواند یک ماه بدون غذا زندگی کند، اما فقط یک هفته بدون آب زنده می ماند، اگر مقدار آب در بدن شما فقط 1٪ کاهش یابد، احساس تشنگی خواهید کرد و اگر 10٪ کاهش یابد، شما می میرید.

دانستنیها پزشکی