حضور فعال زرین صنعت خوشبخت در نمایشگاه آگروفود ۲۰۲۲ – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۱. فرصتی برای برندها و کارخانجات تولید مواد غذایی که محصولات خود را در معرض نمایش بازدیدکنندگان و مشتریان قرار دهند.

۳. فرصت آشنایی با بهترین محصولات موجود در صنعت غذا برای فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگ و کوچک جهت تامین مواد غذایی مورد نیاز خود.

نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذائی، ماشین آلات و صنایع وابسته – ایران آگروفود ۲۰۲۲ مانند دیگر نمایشگاه‌ها به دلایل متعددی برپا می‌شود. از جمله دلایل مهم برگزاری نمایشگاه اگروفود که می‌توان به آن اشاره کرد:

شایان ذکر است، شرکت در این نمایشگاه برای عموم آزاد بوده و تمامی علاقه‌مندان به این صنعت می‌توانند از این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران بازدید داشته باشند.

معرفی توانمندی‌ها و پیشرفت‌های زرین صنعت خوشبخت در زمینه مواد غذایی

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، نمایشگاه مکانی است که در آن عرضه‌کنندگان و خریداران به صورت مستقیم و سازمان یافته‌، به داد و ستد کالاها و خدمات می‌پردازند. نمایشگاه بین‌المللی ایران آگروفود یکی از این فضاهاست که در آن، کسب و کارها و تاجران با یکدیگر آشنا شده و بین آن‌ها قراردادهای کلان و بین‌المللی در جهت واردات و صادرات مواد غذایی و تکنولوژی‌های وابسته به آن بسته می‌شود.

به گفته مدیر روابط عمومی شرکت زرین صنعت خوشبخت، حضور در این نمایشگاه علاوه بر دسترسی به مشتریان فعلی و ملاقات با مشتریان جدید، اهداف دیگری را نیز دنبال می‌کند. از جمله اهدافی که ایشان برای شرکت در نمایشگاه به آن اشاره کردند عبارتند از:

شرکت زرین صنعت خوشبخت امسال نیز مانند سال‌های گذشته به عنوان یکی از تولیدکنندگان بزرگ ایران در زمینه مواد غذایی در نمایشگاه ایران اگروفود ۱۴۰۱ حضور دارد و غرفه این شرکت خوش آوازه در سالن ۷ واقع شده است که با برندهای خوشبخت، مکنزی و لایف استار به معرفی محصولات خود در زمینه نوشیدنی، کنسرویجات، تن ماهی، برنج، رب گوجه‌فرنگی و … می‌پردازد.

نمایشگاه ایران اگروفود سال ۱۴۰۱ از تاریخ ۲۷ الی ۳۰ خرداد ماه برای بیست و نهمین سال متوالی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. در این نمایشگاه مانند سال گذشته، غرفه‌های زیادی در زمینه مواد غذایی و تکنولوژی وابسته به آن برپاست که افراد می‌توانند بدون طی مسافت طولانی و پرهزینه به راحتی شرکای تجاری خود را پیدا کنند.

ارتقاء دانش فن‌آوری و تبادل اطلاعات روز در زمینه صنایع غذایی

ارتقاء سطح مبادلات تجاری جهت توسعه و معرفی محصولات صادراتی

۲. تعامل شرکت‌ها و بازدیدکنندگان با شرکت‌های بین‌المللی و پتانسیل سایر کشورها برای ارائه محصولات خود و انتقال هرچه بهتر تجربیاتشان.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع: https://www.mehrnews.com/news/5517109/%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-%D8%B2%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA-%D8%AE%D9%88%D8%B4%D8%A8%D8%AE%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%81%D9%88%D8%AF-%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B2

آشنایی بازدیدکنندگان نمایشگاه با محصولات جدید زرین صنعت خوشبخت

معرفی محصولات بین سازمانی (B۲B) و عقد قرارداد تامین مواد اولیه کارخانجات با نمایندگان آن‌ها