سقف کاذب کناف تصاویر انواع سقف کاذب کناف

قیمت سقف کاذب بر اساس نحوه خرید، معمولا در نمایندگی‌ها و شرکت‌های تولیدکننده، قیمت سقف کاذب به مراتب کمتر از مغازه‌ها است. کار اصلی سقف کاذب ایجاد پوششی برای لوله‌ها و سیم‌کشی‌های تعبیه شده در زیر سقف اصلی است. سقف گریلیوم را می توان به تنهایی و یا ترکیب با دیگر سقف های کاذب اجرا نمود.

تیم اجرای سقف کناف

از دیگر مزایای این ساختار می توان به قابلیت اجرای آن در دیوارهای با شرایط زمینه متفاوت و اجرای پوشش هایی با ارتفاع 10 اجرای سقف کاذب متر اشاره نمود. هر چند که می‌توان با تمام انواع سقف‌های کاذب نور مخفی را هم به‌کار برد، اما در کشورمان ترکیب سقف کاذب کناف و گچی با نور مخفی بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است. زیبایی حاصل از این ترکیب صرف‌نظر از هزینه آن، هیچ پایانی ندارد.

هر قطعه سیم از یک سمت از داخل چشمی عبور می‌کند و از سمت دیگر از داخل سوراخ‌های سپری رد می‌شود. از یک ریسمان استفاده کنید تا به اندازه‌ی طول پانل ها، علامت گذاری کنید. فرض کنید پانل‌ها ۱.۲ در ۰.۶ متر باشند، در این صورت باید هر ۱.۲ متر از طول اتاق، یک علامت بر روی دیوارها بگذارید و دو طرف این علامت‌ها را با یک قطعه ریسمان محکم به یکدیگر ببندید.

روش اجرای سقف کاذب مشبک

توجه کنید که با اعداد این مثال، طول آنها برابر با ۱.۲ متر باید برش داده شود. • همچنان که سیم‌ها را اضافه می‌کنید‌‌، مطمئن شوید که رانرهای شما مسطح و صاف هستند تا سقف کاذب نهایی کج نشود. آویز‌ها را به پیچ چشمی متصل کنید و سپری‌ها را از آویزها آویزان کنید. برای این کار، از یک قطعه سیم ۲۰-۲۵ سانتی متری می‌توانید به عنوان آویز استفاده کنید.

سقف کاذب کناف تصاویر انواع سقف کاذب کناف

با نصب آویزها و محکم بودن از اتصال می توان طبق نقشه اولیه سازه های سپری را نصب و بعد از تراز نمودن سازه ها، تایل ها و روشنایی ها را بروی آن ها قرار داد. همچین در صورت آسیب دیدگی سقف دکوراتیو کناف (کی پلاس پارس) متخصصان اجرایی شرکت آدلی آرا بنا توانایی رفع این آسیب دیدگی را دارند. همچنین قیمت مناسب و استاندار آن، عایق صوتی، حرارتی، نوع استاندارد های ساخت آن و زیبایی و تنوع ظاهری سقف کاذب کناف (کی پلاس پارس) موجب شده پرطرفدار ترین نوع سقف های دکوراتیو به شمار آید. سقف آکوستیک کناف (کی پلاس پارس) با تایل گچی آکوستیک که تایل های استفاده شده در این سقف شکاف و سوراخ هایی دارد که باعث جذب امواج صوتی می شود.

  • علاوه بر این، می توان سقف کاذب دستشویی را به صورت چوبی نیز اجرا کرد.
  • سقف کاذب قابلیت جا به جایی دارد و هزینه اجرای آن در مقایسه با تعمیر و بازسازی سقف اصلی ارزان تر خواهد بود.
  • این سقف در مقابل حریق و آتش سوزی مقاوم است و کاملا نسوز و ایمن می باشد.
  • از دیگر عوامل موثر بر روی قیمت سقف کاذب سالن پذیرایی ، دستمزد و اجرت کار می باشد.
  • استفاده از تایل آکوستیک می تواند تاثیر خوبی در جذب صوت و عایق صوتی نمودن سقف کناف (کی پلاس پارس) ایجاد کند.

چشم انداز این شرکت رهبری بازار در زمینه تامین کلیه کالاهای صنعت دکوراسیون داخلی با بالاترین کیفیت، بهترین قیمت و به روز ترین طرح ها می باشد . از مزیت سیستم کناف دسترسی آسان به تاسیسات است که در صورت ترکیدن لوله ها ، به راحتی قسمت آسیب دیده جدا می شود و بعد از تعمیرات دوباره نصب میگردد. همچنین میتوان به قابلیت برش و فرمگیری این ورق های پیش ساخته اشاره نمود که امکان اجرای فرم های دکوراتیو را برای آن محیا کرده است. علاوه بر جنبه ی زیبایی ، از دیگر ویژگی های این ورق های گچی پیش ساخته ، وزن پایین و عایق بودن آن است. کاهش بار مرده ی ساختمان باعث می شود تا تاثیر نیروی زلزله روی ساختمان کمتر شود.علاوه بر سبکی نحوه ی اتصال ورق های کناف به گونه ایست که تاثیر نیروی زلزله را کم میکند.

قیمت سقف کاذب آسمان مجازی