شیشه ساختمانی چیست و نکاتی طلایی درباره شیشه های ساختمانی نوین الماس نوین الماس

همانطور که قبلاً ذکر شد ، فرآیند شیشه شناور شامل شیشه مذاب شناور روی قلع مذاب است. قالب مذاب به اندازه کافی صاف است که سطوح صاف آن را به شیشه می دهد. با این حال ، طرف شیشه ای که در طی فرآیند شناور با قلع در تماس است ، یک لایه میکروسکوپی از قلع را می گیرد. برای تشخیص سمت قلع شیشه، یک نور ماورا UV بنفش را با یک زاویه نسبت به سطح شیشه نگه دارید. در انتخاب نوع شیشه باید مواردی مانند عایق حرارتی، عایق صوتی، استحکام، زیبایی و نوع فضا را در نظر داشته باشید. به همین دلیل در ساختمان ها و بخصوص پنجره ها کاربرد فراوانی دارد.

شیشه لمینتی ضده گلوله

کاربرد شیشه ساختمان در قسمت‌های مختلف مانند پنجره‌ها، شیشه‌های دودبند جلوی آسانسور، بالکن، پارتیشن و حمام می باشد. شیشه‌های مورد استفاده در ساختمان در پنجره‌ها عموماً از نوع دوجداره و لمینت و درب شیشه دودبند و شیشه بالکن و شیشه حمام و شیشه پارتیشن، دربهای اتوماتیک عموماً 10 میل سکوریت می‌باشد. معمولا شیشه های نصب شده در ساختمان ها به صورت فریم دار با فریم آلومینیومی است و یا فریم لس می باشد.

شیشه ساختمانی چیست و نکاتی طلایی درباره شیشه های ساختمانی نوین الماس نوین الماس سعی کنید از متریال های مختلف شیشه ای در تمام اتاق های خانه خود استفاده https://zymaco.net/ نمائید. میزها، صندلی ها، آینه ها، اشیاء دکوراتیو و هزاران مورد دیگر از جمله کاربردهای شیشه در خانه می باشند. ما هر روزه این وسایل را در خانه خود مورد استفاده قرار می دهیم و از زیبایی و شفافیت آن ها لذت می بریم. برای ایجاد ظاهری شفاف و بسیار درخشنده به شیشه و کریستالی نمودن آن از اکسید سرب استفاده می شود. شیشه کریستالی جزء شیشه های سیلیکاتی است که از سختی بسیار کمی برخوردار است. این شیشه ها را می توان تراش داد و برای ساخت ظروف استفاده نمود.

  • این تصفیه کننده ها به صورت فیزیکی و شیمیایی می باشند که تصفیه کننده های فیزیکی حباب های کوچک را با تولید حباب های بزرگ و تصفیه کننده های شیمیایی با ایجاد یکسری ترکیبات، حباب های کوچک را از بین می برند.
  • نمای کرتین وال از انواع نما های مدرن و بسیار زیبای ساختمانی به شمار می رود که در شرایط جوی مختلف و برای ساخ…
  • میزها، صندلی ها، آینه ها، اشیاء دکوراتیو و هزاران مورد دیگر از جمله کاربردهای شیشه در خانه می باشند.
  • از ویژگی های مهم که در هنگام انتخاب شیشه باید مورد توجه قرار دهید، شفافیت آن می باشد.

امروزه شیشه مسطح در اشکال و اندازه‌های مختلف برای انواع کاربرد مورد استفاده قرار می‌گیرند. شیشه‌های تولید شده در انواع صنایع از جمله صنعت خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرند. لب پریدگی‌های کوچک تا 13 میلیمتری لبه شیشه‌های ایمنی که ممکن است بر اثر عملیات حرارتی یا سایر مراحل تولید ایجاد شده باشند، قابل اغماض است ولی وجود هرگونه خراش و ترک در شیشه ایمنی ممنوع است. شیشه‌های رفلکس که در رنگ‌های متنوعی ارائه می‌شوند به منظور زیباسازی ساختمان‌ها به کار می‌روند. این شیشه‌ها دارای ضخامت متوسط هستند و بیشتر به مصارف ساختمانی می‌رسند. لب پریدگی شیشه های ایمنی را ، که ممکن است براثر عملیات حرارتی یا در مراحل دیگر تولید پدید آمده باشد ، اگر از ۱۳ میلی متر تجاوز نکند ، می توان نادیده گرفت.

برای با خبر شدن از آخرین قیمت های شیشه موجود در بازار کافیست بر روی لینک زیر کلیک کنید. هنگام کار با شیشه باید دقت کرد که موجب بریدگی و پارگی پوست نشود . این بلوک ها به شکل ساده ، طرح دار ، مات و با شفاقیت کم (کدر) وجود دارد . استفاده از بوراکس به جای اکسید و کربنات سدیم (گداز آور) که در اثر حرارت به سدیم اکسید و بورم اکسید تجزیه می شود و در واقع به جای هردو ماده عمل می کند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه کابین دوش شیشه ای مراجعه نمایید. ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

نظرتان را ثبت نمایید. لغو پاسخ

هنگام انتخاب نوع شیشه ساختمانی باید متناسب با نوع کاربرد آن باشد. به عنوان مثال سعی شود شیشه پنجره های ساختمانی از نوع دوجداره باشد. نماهای تماماً شیشه از دوران معماری مدرن به عنوان پوشش ساختمان ها به کار می رفتند.

شیشه های مسلح را با اضافه نمودن توری فلزی، میان شیشه می سازند و بیشـتر برای درب های ورودی، کارگاه ها، موتورخانه ها، آسانسورها و هـر جایی که خطر شکـسـتن و فرو ریختن شیشه وجود دارد، استفاده می نمایند. ضخامت شیشۀ جام در تمام سطح آن باید یکنواخت باشد و صافی و یکنواختی ضخامت آن به حدی باشد که اگر زاویه ۶۰ درجه پشت شیشه به جسمی که در فاصلۀ یک متری آن قرار دارد، نگریسته شود ، آن جسم کج و معوج دیده نشود. این شیشه که دارای بالاترین شفافیت در بین شیشه های تولیدی میباشد که در حال حاضر در ایران تولید نمی گردد و وارداتی می باشد و در بین عوام مردم به دو گروه مغز آبی و مغز سفید مورد شناخت می باشند. گروه دوم شیشه رنگی های ترنسپرنت که نور را از خود عبور می دهند. استفاده متناسب با نوع کاربری شیشه نیز با توجه به شیشه های با قابلیت های خاص ( شیشه های گرم شونده الکتریکی، هوشمند و …) می تواند مزایا و معایب ویژه ای داشته باشد.