صرافی Coinex چقدر کارمزد می گیرد؟ -ایران ارز دیجیتال

با واقعیت افزوده (AR)، هنرمندان می توانند هر چیزی را که تصور کنند به نمایش های خود اضافه کنند. میتوانید airdrop ها یا تبادل کننده ها یا نمایش دهنده قیمت ارز دیجیتال بصورت نمودار و … پس جهت کم کردن ریسک خود تنها مقداری از ارز انتخابی خود را از بخش Spot به بخش Margin منتقل کنید. Transfer: با استفاده از این قسمت شما میتوانید هر مقدار از دارایی که در بخش مارجین دارید را به اسپات یا بالعکس منتقل نمایید. البته در کنار این صرافی، صرافی هات بیت نیز وجود دارد که همچون کوینکس خدمات ویژهای را در اختیار سرمایه گذاران خود قرار میدهد. بیمه در صورت نقض امنیت، ضرر سرمایه گذاران را پوشش میدهد. کاربران میتوانند بطور جداگانه لیست سفید برداشت API را در WEB و اپلیکیشن تنظیم کنند. صرافی کوینکس تحویل را در مدت ۵ تا ۱۵ دقیقه برای مقادیر کوچک و حداکثر ۱۵ تا ۳۰ دقیقه برای برداشت بزرگتر انجام میدهد.

شاید براتون وسال پیش بیاد که صرافی کوینکس coinex کجاست؟ پیشنهاد اول من خرید VPS و کار کردن در بایننس است اما اگه نمی خواهید هر ماه هزینه کنید و سرور مجازی را خریداری کنید، و یا ترس بسته شدن اکانت بایننستان را دارید میتونید از بهترین گزینه پیش رویتان یعنی استفاده از صرافی کوینکس استقبال کنید. در صورت نقض قوانین حساب بلوکه شده و نمی توانید به دارایی هایتان دسترسی داشته باشید. در حال حاضر صرافی CoinEx با ایرانی ها مشکلی ندارد و به عنوان یک صرافی بین المللی که خدمات زیادی را ارائه میدهد و از ارزهای زیادی بیشتیبانی میکند، یک انتخاب خوب است. با توجه به اینکه این صرافی در میان کاربران ایرانی از محبوبیت خاصی برخوردار است در سری مقالات آموزشی کوینکس پس از معرفی کامل ویژگی ها و خدمات آن و آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس، در این مقاله آموزش برداشت و واریز در کوینکس به صورت گام به گام و تصوریری خواهیم پرداخت.

این خطر از دست دادن وجوه در صورت حمله هک به صرافی را کاهش میدهد، اما میتواند مسئولیتهای بیشتری را به همراه داشته باشد. اگر شما بدون تغییر دادن ای پی وارد صرافی شوید و معامله انجام دهید ممکن است پس از مدتی حساب شما در صرافی بسته شود. با این حال، این پلتفرم در طول عمر ۴ ساله خود هرگز هک نشده است و چندین اقدام دیگر برای محافظت از سرمایه سرمایه گذاران در نظر گرفته است. هنگام انجام آزمون در رصدخانه موزیلا با آدرس observatory.mozilla.org، نمره امنیتی F به کوینکس داده شده است.این نمره بالاتر از میانگین معمول در صنعت صرافی های ارز دیجیتال است که صرافی کوینکس را در زمره صرافی های برتر ارز دیجیتال از نظر امنیت قرار داده است.با این حال، لازم به ذکر است که در حال حاضر حدود ۵۰۰ صرافی در لیست صرافی های ارز دیجیتال قرار دارند که اکثریت آنها نمره F را دریافت کرده اند.

برنامه Bug Bounty صرافی کوینکس، کاربران فناوری را تشویق میکند که در صورت تشخیص باگها یا سایر تهدیدات موجود در صرافی، در ازای گزارش آن از ۲۰۰ دلار تا ۱۰۰۰۰ دلار پاداش دریافت کنند. احراز هویت دو مرحلهای: کاربران CoinEx میتوانند Google Authenticator و یا کدهای SMS را فعال کنند تا سطح بالاتری از امنیت را اضافه صرافی کوینکس کنند. مرحله سوم: اینجا مخصوص به انجام احراز هویت بصورت دو مرحله ای است. متاسفانه این صرافی نیز کاربران ایرانی را محدود کرده است. برای انجام معامله (Stop-Limit) باید همین گزینه را طبق تصویر زیر بزنید. برای برداشت وجه از حساب کاربری خود نیز از منوی بالای صفحه کشویی Assests را باز کرده و گزینه برداشت را انتخاب نمایید. شکل ستاره برای اولویت قرار دادن یک ارز خاص، در سمت چپ ستاره میتوانید به نمودار قیمت دسترسی پیدا کنید و همچنین گزینه کناری آن را برای عوض کردن جفت ارز خود (برای مثال تغییر CET/BTC به CET/ETH) استفاده بکنید.

با این حال، اگر قیمت در جهت مخالف حرکت کند میتواند با ضرر چند برابر همراه باشد. به عنوان مثال، اگر کسی تخمین بزند که قیمت بیتکوین ممکن است در هفته آینده کاهش یابد، میتواند بر روی کاهش بیتکوین معامله کند. CoinEx اقدامات امنیتی مختلفی را بر روی پلتفرمهای خود ایجاد کرده است و از اعتبار یک صرافی مطمئن و قابل اعتماد برخوردار است. برخی از سرمایه گذاران تصمیم میگیرند داراییهای خود را به یک کیف پول ارز دیجیتال خارجی منتقل کنند. ذخیره سازی سرد: صرافی کوینکس از کیف پول سرد چند امضایی برای ذخیره سازی بخشی از داراییها استفاده میکند. بر اساس ادعاهای صورت گرفته توسط این صرافی، سپرده گذاری ها آنی هستند اما برداشت ها تنها پس از طی چند مرحله انجام می شوند. 🔵 با بررسی اولیه متوجه شدیم CoinEx از گواهینامه امنیتی معتبر GoDaddy استفاده می کند و درست است داشتن SSL نشان دهنده اعتبار و یا عدم اعتبار نیست اما می تواند به عنوان فاکتوری برای تشخیص اسکم بودن استفاده شود.