صفر تا صد نقاشی خودرو دوره آموزش نقاشی ماشین حرفه ای | mehrariya

دوره آموزش نقاشی خودرو از سوی سازمان فنی و حرفه ای به منظور تعلیم و آماده سازی علاقه مندان به این حرفه برای ورود به بازار کار و به همچنین با هدف اشتغال زایی طرح ریزی شده است. پیدا کردن محلی با حداقل گردوغبار و دارای تهویه مطلوب، از دیگر مراحل رنگ آمیزی خودرو به شمار می رود. به منظور افزایش سطح کیفی کار، می بایست به یافتن یک مکان مسقف با تهویه هوای مطلوب اقدام نمود. همچنین، مکان مورد نظر باید از فضای کافی برای انجام عملیات نقاشی بر روی ماشین، نور مناسب و حداقل گردوغبار برخوردار باشد.

نقاشی خودرو یکی از روش‌هایی است که از آن برای رفع مشکلات رنگ در روی بدنه خودرو از آن استفاده می‌کنند. این رشته از گذشته تا به امروز بازار کار خوبی داشته و امروزه با توجه به افزایش تعداد خودرو آینده شغلی آن بهتر شده است. دوره آموزش نقاشی خودرو در آموزشگاه برق گستران به صورت حرفه‌ای صفر تا صد نقاشی خودرو داخلی و خارجی را به خدمات نقاشی خودرو شما آموزش می‌دهد. برای نقاشی خودرو لازم است درک درستی از انواع رنگ و ابزارهای نقاشی داشته باشید و بتوانید رنگ متناسب با رنگ اصلی خودرو را شناسایی کنید و بدنه خودرو را به گونه‌ای که محل رنگ شدگی قابل تشخیص نباشد رنگ آمیزی کنید. با توجه به درآمد خوبی که شغل نقاشی اتومبیل دارد امروزه شاهد برگزاری دوره آموزش نقاشی خودرو در آموزشگاه‌های بسیاری هستیم.

در آموزش نقاشی خودرو برق گستران تمام این شرایط ذکر شده به طور کامل شرح داده میشود. ایمنی هنگام کار با مواد شیمیایی و مواد سمی در طول فرآیند رنگ آمیزی خودرو امری مهم است. تمرکز بخشی از دوره نقاشی خودرو برق گستران بر آموزش کارآموزان با نحوه کار با محصولات مضر است که موضوعاتی مانند استفاده ایمن از رنگ و استفاده از تجهیزات ایمنی است. آموزشگاه فنی برق با سال ها سابقه و زیر نظر سازمان فنی حرفه ای دوره های آموزش نقاشی خودرو را برگزار می نماید.

  • در این مقاله در مورد نقاشی و نقاش ماشین در تهران برای شما عزیزان صحبت کردیم.
  • طرح های زیبا و جالب رنگ امیزی ماشین های مختلف برای کودکان به همراه ایده هایی برای کشیدن نقاشی ماشین توسط کودکان را در این مطلب گردآوری نموده ایم که امیدواریم از مشاهده آنها لذت ببرید.
  • در سیلر کاری تمامی درزهایی که داخل ، زیر و یا روی بدنه خودرو قرار دارند توسط موم (سیلر) درزگیری می‌شوند.
  • این موارد شامل آینه ها، تزئینات پنجره، شیشه و دستگیره در ها می باشد.
  • در ایران مشاغلی وجود دارد که بازار کار خوبی را به خود اختصاص داده اند از جمله این مشاغل می توان نقاشی خودرو را معرفی نمود برای ورود به این رشته های تخصص بالایی نیاز است.

اما به صورت کلی می توان ادعا کرد درآمد این حرفه سه تا پنج برابر حقوق قانون کار است. تاثیر زیرسازی بر بافت سطحی رنگ مورد نظر با توجه به پوشش های مختلف می تواند متفاوت باشد. مثلا در پوشش لاک الکل عملکرد عایقی پایین تر و بافت زبرتر خواهد بود.

مزایای دوره آموزش نقاشی خودرو

کفش ایمنی، ماسک صورت یا ماسک تنفسی، عینک، لباس مخصوص، اسپری ضد زنگ، اتاقک رنگ بادی، آستر تینر، حلال تمیز کننده، دستگاه ضخامت سنج رنگ و سایر لوازم دیگر که مورد نیاز این کار می باشند. از دیگر مراحل نقاشی خودرو می توان به انتخاب رنگ مطابق با رنگ ماشین، اشاره نمود. با سمباده زدن رنگ خودرو، شما می توانید رنگ را از بدنه خودرو جدا کنید این کار در رنگ کاری خودروهای قدیمی بسیار لازم است، چرا که رنگ روی خودروهای قدیمی ممکن است با رنگ های مدرن مبتنی بر آب و ژل کت ها ناسازگار باشد. در آخر باید بدانید کودکان علاقه زیادی به کشیدن نقاشی با موضوعات مختلف دارند.

رنگ آستر و رنگ اصلی

صفر تا صد نقاشی خودرو دوره آموزش نقاشی ماشین حرفه ای | mehrariya