طراحی داخلی ساختمان

این ساختمان مجهز به دو ورودی مجزا بوده و امکاناتی نظیر لابی لاکچری، لابی بیزینس، کافی شاپ، بیلیارد، سالن بدنسازی، سونا و جکوزی و … طراحی این ساختمان به نحوی بوده است که در مصرف انرژی کاملا بهینه باشد. در ادامه ۳ نمونه از این آپارتمان های کوچک و نقلی را قرار داده ایم. راهکارهای بسیاری برای بزرگ جلوه دادن خانه های کوچک و نقلی وجود دارند که ما در ادامه به ۷ ترفند جدید و مهم پرداخته ایم که با به کارگیری آنها در چیدمان آپارتمان ۵۰ متری، میتوانید بهترین دکوراسیون را طراحی کنید. یکی دیگر از موارد بسیار مهم در این سبک، گیاهان است، اما بدون اغراق.

این را به خاطر داشته باشید، کوچک بودن متراژ خانه هیچ زمان نمیتواند باعث محدودیت شما شود. به خاطر وجود فضاهای محدود در خانه های کوچک نیاز است که از حداکثر فضا به صورت بهینه استفاده شود. برای طراحی این دکوراسیون تنها ۴۲ متر مربع فضا نیاز است و با استفاده از این دکوراسیون, طراحی داخلی خانه دویست متری ۴ نفر می توانند در این خانه زندگی راحتی داشته باشند. مازندران، چمستان 1 اتاق 5 نفر ظرفیت. بـه این ترتییب علاوه بر آنکه حجم زیادی از کتاب ها و وسایل را در این قفسه ها جای خواهید داد، می توانید اتاق را نیز بـه بخش های مجزا تفکیک کنید. همچنین در بخش home office ما شاهد همنشینی دو متریال چوب و بتن هستیم که یک ترکیب متریال مدرن و فوق العاده است و در مورد این همنشینی چه چیزی می توان گفت جز تحسین! کمدهای دیواری در اطراف تلویزیون برای قرار دادن وسایل و لوازم ضروری خانه طراحی شده اند و هیچ تلاشی نشده است تا صفحه تلویزیون بزرگتر به چشم بیاید، اما چیزی که ما میبینیم یک قاب زیبا و تمیز و مرتب در اطراف تلویزیون است.

در صورت امکان سرویس بهداشتی مجزا دارد، در این فضا کمد لباس نسبت به سایر اتاقها بزرگتر است و برای اتاقخوابها نور شمال و شرق مناسب میباشد. البته باید این نکته را نیز یادآور شد سبک سنتی محتاج این نیست که محیط پیرامون شما بهصورت کامل و مطلق با استفاده از چوب پوشش داده شود. اینکه از چه زمانی شروع شد و از کجا به کجا رسیده است. زمانی که گفته میشود متراژ خانه ۵۰ متر است؛ احتمالا با وجود این محدودیت با خود میگویید چگونه در این فضای کوچک زندگی میکنند؟ این حس رضایت زمانی حاصل میشود که فرد بتواند پاسخ نیازهای خود را از آن مکان دریافت نماید. معمولا خانه هایی با متراژ کم به نوعی دلگیر هستند؛ پس نیاز است به آن انرژی، طراوت و تازگی انتقال بدهید.

رنگ های درجه سوم رنگ هایی هستند که از ترکیب رنگ های درجه اول و درجه دوم به دست می آید مانند ترکیب رنگ قرمز و بنفش رنگی مانند ارغوانی به دست می آید. دیوارهایی با پوششی راه دار و یک صندلی بنفش خوش رنگ . اگر سقف خانه کوتاه است؛ در بخشی از دیوار خانه کاغذ دیواری نصب کنید که دارای طرح راه راه عمودی است. دومین دکوراسیون شامل عکس های اتاق خواب یکی از خانه های ۵۰ متری است که از رنگ سفید آبی به منظور ایجاد جذابیت در آن استفاده شده است.پوشش یک سمت دیوار با کاغذ دیواری طرح دار می تواند باعث بزرگ تر دیده شدن فضای داخلی منزل شود. حتما چوب گردو را در کفپوش های چوبی و انواع پارکت هم دیده اید.

با اجرای این سبک فضایی گرم و صمیمی در خانه خود ایجاد کنید. بیشتر افراد برای دکوراسیون داخلی منزل کوچک خود از رنگ های گرم استفاده می کنند باید بدانید که استفاده از رنگ های گرم باعث کوچکتر نشان دادن فضای منزل شما می شود. افراد واکنشهای متفاوتی نسبت به دکوراسیون داخلیهای مختلف از خود نشان میدهند، که موجب بهبود بخشیدن عملکرد فیزیکی و روانی فضا برای راحتسازی زندگی در آن است از این رو طرحهای دکوراسیون داخلی باید به گونهای طراحی شوند که منطبق با خواستههای درونی انسان باشد. این نقشه توسط تیم طراح خانه معمار به صورت دوبلکس طراحی گردیده است.سازه آن اسکلت بتنی با دسترسی از سمت شمال در نظر گرفته شده است.برای دریافت فایل اجرایی این نقشه به همرا فایل اجرایی نما اختصاصی آن اینجا کلیک کنید . اگر این دو اصل از چیدمان لاکچری منزل حذف گردد، سایر دکوراسیون نیز مطرح نخواهد بود و همه چیز به شکل به هم ریخته جلوه خواهد کرد. ساختمان لاکچری مسکونی آرمیتاژ مشهد، نخستین ساختمانی در این شهر است که از سازه ی ترکیبی بهره می برد.

قفسه بندی و کمدها قفسه های از پیش تعیین شده به بهتر چیده شدن دکوراسیون داخلی یک ساختمان مسکونی کمک خواهد کرد. آشپزخانه که یک فضای کاربردی میباشد، بهتر است مساحت قابلتوجهی جهت حفظ مثلث کار و همچنین رعایت فاصله بین اجزای اصلی آن رعایت گردد؛ این عمل باعث میشود روند کار در آن سریع و راحت پیش برود. مرحله اول: به تحلیل سایت میپردازیم؛ به این دلیل که شناخت کامل نسبت به سایت خود، ازنظر جهت تابش خورشید، بادهای غالب، آلودگیهای صوتی، دسترسی پیاده و سواره، باعث طراحی بهتر سایت پلان و پلان طبقات خود میشود. تأمین نور مناسب در آشپزخانه، از جهت شمال در کشور ما تأمین میشود.

یکی از کارهای دیگری که باعث بزرگتر و با شکوه تر دیده شدن فضای داخلی یک ساختمان می شود ، استفاده از المان های عمودی می باشد . ساختمان آرمیتاژ هاشمیه، در زمره ی پیشرفته ترین و لوکس ترین ساختمان های مسکونی شهر مشهد به شمار می رود که از آخرین تکنولوژی های روز دنیا بهره می برد. خانه هترا یک پروژه لوکس در یکی از بهترین خیابانهای تبریز است که علاوه بر متریالها و تزیینات بسیار باکیفیت، از تجهیزات و امکانات بسیار لوکس و خواص هم بهرهمند است. این قوطی بهترین گزینه برای ساختن یک وسیلهی تزئینی برای قسمت های مختلف خانه هستند.

مفهوم دکوراسیون در واژه نامه فارسی به معنای مرتب نمودن و چیدمان است. واژه روستیک (rustic) به معنای “رنگ و رو رفته” است. به ویژه برای خلوت بودن جلوی پله های رو به کوریدور، سایر وسیله ها به غیر از جار رختی، کمد کوچک و شاید یک فرش پهن شده (بصورت طولی) را از آنجا بردارید. امکانات سکونتی: مجهز بودن به پارکینگ، برخورداری از آسانسور، دید مناسب به مناظر بیرون و غیره که اینها همه باعث رفاه ساکنین میشوند. از سویی دیگر، فضای خالی زیر نیم طبقه به عنوان پارکینگ، گاراژ، موتورخانه، انباری و حتی اتاق کار (برای نجاری، مکانیکی یا آهنگری) لحاظ میشود. در این قسمت در ادامه مطالب قبلی پیرامون آپارتمان های کمجا، با دو آپارتمان نیم طبقه، یکی بسیار کوچک و دیگر متوسط آشنا می شویم که در نهایت زیبایی و کارایی طراحی شده اند. یکی از راه های ایجاد فضاهای مطبوع برای جسم و روح در زندگی، به کار بردن عناصر طبیعی و اجناس آشنا برای ذهن است از پرکاربردترین این عناصر در محیط اطراف ما چوب و طراحی داخلی با چوب است که در عصر ما به کار گرفته می شود.

بهترین نور را برای این قسمت از خانه در نظر میگیرند که در ایران این نور، قسمت جنوب است. نمونههای بسیاری از خانههای ۵۰ متری وجود دارند که هر کدام به نحوی به بهترین شکل دیزاین دکوراسیون خود را انجام داده اند. انتخاب محل برای هر ساختمان کاری بسیار مهم و کارشناسانه بوده و باید با دقت بسیار زیاد توسط یک مهندس مجرب انجام گردد. دکوراسیون خانه های کوچک می تواند بر اساس سلیقه ی شخصی افراد و بودجه ای که برای آن در نظر گرفته اند انجام شوند. مسکن علاوه بر تأمین سرپناه، مجموعهای بوده که هدف آن ارائه خدمات متعدد و تأمین نیازهای ساکنان در یک مکان است. طبق روانشناسی محیط، چیدمان و دکوراسیون محیط بر روی احساسات انسان تاثیر گذار است. هر ویژگی و عنصر در بازسازی سنتی خانه، بسته به اقلیم، فرهنگ و اصول منطقه، متفاوت است.

در وضعیت ایده آل فضاهای نشیمن و پذیرایی بهتر است از یکدیگر جدا باشد ولی بسته به متراژ که در بیشتر مواقع به دلیل متراژ کم نشیمن و پذیرایی باهم مشترک هستند. برای استفاده بهینه از آینده ها، بهتر است مواردی را انتخاب کنید که شکل نامنظم دارند. در برخی از منازل رویایی دکوراسیون مدرن و متفاوتی به چشم می خورد که این نوع دکوراسیون ها آرامش و جذابیت خاصی دارند. این نوع اسکلت، بدلیل سبک بودن، در معماری و ساختمان سازی امروز دنیا امری رایج است. اسکلت این ساختمان در طبقات پایین بتن و در طبقات بالاتر از جنس فولاد است. طراحی داخلی و دکوراسیون این برج از یک طرح خوب بهره می برد که با یک اجرای بی نظیر همراه شده است.