ماندگاری تزریق ژل لب چقدر است؟مراقبتهای قبل و بعد از تزریق ژل لب

در اینجا نکاتی است که پزشک شما را به اجتناب کردن از آن ها بعد از روند تزریق ژل لب، توصیه می کند. به‌طورکلی تزریق ژل و عمل جراحی بینی با هم تداخلی ندارند و افراد به انتخاب خود ممکن است هر دو را هم‌زمان بخواهند. از دلایل این کار در افرادی که قصد انجام هر دو را داشته باشند این است که یک بار و در یک بازه عوارض کوتاه‌مدت نظیر تورم، قرمزی و غیره را تجربه کنند. البته باید دانست که بعد از عمل جراحی زیبایی بینی ممکن است لب بالا متورم شود و مدتی طول بکشد تا این تورم رفع شود. در این مدل ناحیه میانی (V شکل) لب بالا و دو قسمت کناری آن بیشتر از نقاط دیگر حجیم می‌شوند. چون در سه ناحیه لب بالا تزریق و حجیم شدن رخ می‌دهد به این مدل سه دکمه‌ای گفته می‌شود.

یکی از دلایلی که شخص درگیر خشکی پس از تزریق ژل می شود حساسیت شخص به کرم های بی حسی است چون در این کرم ها ترکیبات قوی وجود دارد که سبب خشکی لب پس از تزریق ژل می شود. پزشک برای ازبین رفتن این حالت ها به شما ماساژدادن مدل های لب را آموزش میدهد . متخصص به خوبی می‌تواند حجم ژل را کنترل کند و نتیجه دلخواه را به دست دهد. زیرا در این مدل لب ها فرم غیر عادی و غیر طبیعی به خود نمی گیرند و بیش از اندازه حجیم نمی شوند. در مقایسه با مدل قلبی باید بگوییم لب های روسی حجم کمتری دارند و طبیعی تر هستند. تلاش بر اینست تا در اسرع وقت پاسخ علمی به سوالات داده شود.همچنین بیماران مراجعه کننده به دکتر حسن زاده میتوانند از طریق این سایت روند درمان بیماریهای پوست و موی خود را پیگیری نمایند.

بارها دیده شده که شخص پس از تزریق ژل به لب مدام با زبان خود لب ها را مرطوب می کند این حالت اگر بیش از تعداد تکرار شود سبب خشکی پوست می شود. این ورم موقتی است و نگران آن نباشید می توانید از ایبوپروفن استفاده کنید تا کبودی لب از بین برود و همینطور از کیسه یخ استفاده نمایید تا ورم ایجاد شده سریعتر از بین برود. دقت کنید که برای درمان سریع ورم لب بعد از تزریق یک سری مکمل ها وجود دارد، مثلاً مکمل بروملین و آرنیکا دو پیشنهاد خوب در این راستا هستند و اثر بخشی مناسبی به همراه خواهند داشت. شستن صورت بعد از تزریق ژل یکی از مهمترین  بخش های مراقبتی می باشد. شستن لب بعد از تزریق با آب سرد در ساعات اولیه باعث جمع شدن و یا گلوله شدن لب‌ها می‌شود . در مدل روسی قسمت بالایی لب ها دقیقا مانند قلب به یکدیگر نزدیک می شوند و فرم عروسکی شکلی به خود می گیرند.

اگر کسی را می شناسد که لب های خود با ژل فرم داده ، از او در مورد پزشکش بپرسید. آیا آنها آن پزشکان را توصیه می کنند؟ کلینیک های معتبر در منطقه خود را بیابید، مدارک و اظهارات انها را بخوانید، تصاویر قبل و بعد از کار را مقایسه کنید. نام دکتر را در گوگل وارد کنید و ببینید دیگران چه نظری در مورد کارشان دارند . اگر آرایشگر مو یا صورت شما خدمات تزریق ژل را ارائه می دهد، مودبانه به آنها می گویم “ابدا”. اگر دوست دارید برای مراسم های مهم از جمله چشن عروسی ، تولد یا مهمانی خاصی ، لب های خود را با تزریق ژل فرم دهی کنید بهتر است چند هفته قبل این کار را انجام دهید .

اگر چنین فشاری وارد شود و ژل در صورت شما حرکت کند، با نتیجه دلخواه شما فاصله بسیار زیادی پیدا خواهد کرد. یکی از مهم ترین نکاتی که می توانید در دوران نقاهت برای خوابیدن استفاده کنید این است که بهتر است سر شما در ارتفاع بالاتری نسبت به بدن قرار داشته باشد. یکی از مزایای بزرگ درمان پرکننده پوست این است که اثرات طولانی مدت اما دائمی نیست. محصولات پرکننده پوستی زیست تخریب پذیر هستند، به این معنی که به طور طبیعی در بدن ناپدید می شوند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار