مشاهده تخفیف های اتاق فرار در نت برگ | allescape

این فضا ممکن است یک خانه بزرگ باشد یا یک اتاق بسیار کوچک، این به سناریو بستگی دارد. هر چقدر اتاق فرار شما معروف‌تر و حرفه‌ای‌تر باشد، در همان ابتدا با دیدن طراحی دچار دلهره خواهید شد. در حال حاضر سناریو‌های متفاوتی در ایران به وجود آمده‌اند. البته تقریبا سناریو‌های آدم‌ربایی و گروگان گیری، دزدان دریایی، شکار گنج، زامبی‌ها، خانه‌های خالی از سکنه، زندان‌ها، و آزمایشگاه‌های علمی بسیار محبوب و متعارف هستند. • فراموش نکنید که در خیلی از بازی‌های اتاق فرار، شما و تیم شما مجبور هستید که با سرعت بدوید، داخل تونل‌ها بخزید و یا از ارتفاع به پایین بپرید. پس باید از پوشیدن هر کفشی که به شما احساس ناراحتی می‌دهد خودداری کنید.

  • طراحی دکوراسیون بازی جالب توجه است و می‌توانیم آن را درخور موضوع و مرتبط با آن بدانیم که این شما را بیشتر و بهتر با فضای بازی و سیر داستان هم‌سو می‌کند.
  • مجموعه دژاوو، دو اتاق فرار تحت عنوان‌های «طالع نحس» و «آخرین نفر» دارد که به ترتیب یکی در خیابان شریعتی و دیگری در صادقیه تهران واقع شده‌اند.
  • تعداد افرادی که می توانند همراه شما در این معبد حضور داشته باشند، بین 3 تا 5 نفر است.
  • در این بازی 60 دقیقه زمان برای انجام ماموریت خود دارید اما در صورتی که کمتر از 35 دقیقه این کار را انجام دهید، شانس برنده شدن PS4 برای شما فراهم می شود.
  • پس باید از پوشیدن هر کفشی که به شما احساس ناراحتی می‌دهد خودداری کنید.

در مجموعه اسکیپ مستر، 10 اتاق فرار مختلف وجود دارد که هر کدام دارای سبک و موضوع‌های مختلفی می‌شوند. ما در مجموعه ویرا پارک چهار سناریو خود را مطابق با این محبوب ترین ژانرها برای شما عزیزان مهیا کرده ایم. اتاق فرار کما در ژانر ترسناک و وحشت، اتاق فرار جوکر در ژانر مهیج و اکشن، اتاق فرار مرد هلندی در ژانر جانیی، معمایی و پلیسی و در نهایت، اتاق فرار مصر در ژانر تاریخی و ماجراجویی. رویه اسکیپ روم به این صورت است که گروه شما وارد فضایی کاملاً واقعی با داستان و معما و فضایی از قبل آماده شده می‌شود.

مجموعه اتاق فرار نکست اسکیپ روم جلفا

آدرس این مجموعه چیتگر، خیابان کوهک، طلوع یکم، نبش شفق قرار گرفته است. هزینه ورودی این مجموعه، 90 هزار تومان بوده و به صورت 4 تا 6 نفره انجام می شود. اتاق فرار تهرانپارس اپیک اسکیپ در خیابان اخوت شمالی، پلاک 2 واحد 13 قرار داشته و علاوه بر ژانر درام، کمی موضوع وحشت نیز چاشنی آن شده است. چرا که اتاق فرار از بازی های گروهی معمایی است که شما در فضایی از پیش آماده شده قرار خواهید گرفت و باید با تدبیر خود در زمانی که بازی تعیین می کند، برسید و از آن فرار کنید.

البته اگر والدین در کنار آنها باشند، تا ۱۶ سال نیز می‌توانند در این بازی شرکت کنند. اتاق فرار جوکر در ژانر مهیج طراحی شده و ۶۰ دقیقه‌ای است. این بازی ۴ تا ۶ بازیکن نیاز دارد و رده سنی بالای ۱۲ سال.

کارت بازی کودتا پلاس (Coup Plus)

داستان این اتاق فرار، روایتگر مراسمی واقعی در جنوب ایران است که تحت عنوان مراسم زار برپا می‌شود. تقریبا هیچ‌کس غیر از خود جنوبی‌ها حق شرکت در این مراسم را ندارند و فقط گاهی اوقات به‌صورت نمادین این مراسم را برای گردشگران اجرا اسکیپ روم اقتباسی می‌کنند. این اتاق فرار از جمله اتاق های فرار اسکیپ کیوب است که از سری این فیلم ها ساخته شده است. ژانر داستان سبکی هیجان انگیز دارد و بازی در یک مربع طراحی شده است. اتاق فرار مورد نظر از دیگر اتاق های فرار تهران است که داستان بازی هیجان انگیز و دلهره آور است. در این بازی، شما در یک جزیره سقوط خواهید کرد و یک ساعت فرصت دارید تا قبل از اینکه جزیره توسط بمب نابود شود از آن فرار کنید.

مشاهده تخفیف های اتاق فرار در نت برگ | allescape