هزینه اجرای کناف شرکت ساختمانی آذین پیمان کیش-کناف آوگون

هزینه اجرای کناف شرکت ساختمانی آذین پیمان کیش-کناف آوگون

فرض کنید پیمانکار قیمت هر متر مربع کناف مصرفی رو 100 هزار تومان اعلام کرده و 55 متر مربع از ورقِ کناف در کار مصرف شده. برای محاسبه‌ی متراژ طول باکس نور مخفی، از محیط پیرامونی سقف، طول همپوشانی‌ها رو کم می‌کنیم. اگه از بالا به سقف نور بتابه، سطح سایه‌ای که روی زمین ایجاد میشه سایه انداز است.

خدمات کناف کاری ساختمان را به کناف کار ساختمان هوم سرویز بسپرید

امن‌ترین روش کاهش قیمت کناف انتخاب طرح‌های ساده و خطی به جای اشکال دکوراتیو و منحنی است؛ زیرا اجرای طرح‌های دکوراتیو باعث افزایش هزینه اجرا، بتونه‌کاری و دورریز مصالح می‌شود. هر کدام از مصالح ساختمانی کناف و گچ دارای خصوصیات خود بوده و بر حسب محل استفاده به یکدیگر برتری دارند. کناف با توجه به قیمت ارزان، زیبایی، اجرای سریع، عدم‌اتلاف وقت پس از پایان کار و وزن کم جهت دکوراتیو بودن بسیار مناسب است. از طرفی گچ با توجه به مقاومت بیشتر در برابر ضربه، فشار و ترک برای ستون‌های اصلی بیشتر مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

محصولات پودری کناف

همانطور که میدانید؛ کناف یا تایل های گچی به صورت ابعاد مشخصی از قبل تولید می‌ شوند برای اجرای طرح مورد نظر آن را قطعات مختلفی میبرند و به هم چسبانده می چسبانند تا طرح مورد نظر بدست آید. مهم ترین موردی که دراجرای کناف دیوار و کناف سقف مطرح می شود قیمت کناف کاری ساختمان یاقیمت کناف سقف پذیرایی مستطیل است. در آخرین تاریخ سال 1401، هر متر مربع اجرای کناف ساده و طرح‌دار حدود 100 هزار تومان به بالاست.

این محصول بر اساس برند تجاری آن به این نام شناخته شده است. در واقع کناف به گچ­برگ هایی گفته می شود که توسط شرکت کناف تولید می شوند. امروزه كناف كاري سقفجایگزین روش سنتی رابیتس کاری شده است. پنل های پیش ساخته کناف در انواع ساده، ضد رطوبت، ضد حرارت و ضد رطوبت و حرارت در بازار عرضه شده و در اجرای سقف کاذب مورد استفاده قرار می گیرند. مهارت استادکار و اجرت اجرا عامل دیگر موثر بر قیمت کناف کاری سقف می باشد.

  • از دیگر مواردی که قبل از شروع کار باید درباره اطلاعات مرتبط با نوع مصالح مصرفی، زمان شروع و پایان کار و هزینه نهایی با متخصص مشورت کرده و تمام این موارد را در قرارداد خود ثبت کنید.
  • کناف کاری در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منازل و محیط و به عنوان سقف کاذب کاربرد دارد.
  • در جدول زیر، لیست دستمزد اجرای کناف با توجه به نوع سازه و طرح آن درج شده است.
  • این روش برای بازسازی فضای داخلی مورد استفاده قرار می گیرند و از طریق پنل های گچی کناف، به یک سازه فلزی متصل به دیوار پیچ می شوند.
  • همانطور که میدانید کناف متریالی جدید در صنعت ساختمان است که برای دکوراسیون و زیباسازی محیط داخلی ساختمان به کار گرفته می شود .
  • کناف احسانی با سابقه طولانی بیش از 15 سال در اجرای انواع سقف کاذب از جمله سقف کناف امکان ارائه خدمات نصب سقف کناف را برای شما دارد.

به تمام سازه‌های که بر روی سقف اصلی نصب شده و به زیباسازی منجرب شود، سقف کاذب گویند. کناف طراحی شده برای سقف نیز در زیرمجموعه سقف کاذب کناف قرار گرفته و به شکل تخصصی توسط کناف احسانی مورد اجرا قرار خواهد گرفت. یکی دیگر از تفاوت های سقف کاذب و رابیتس ها با کناف، در نحوه نصب و هزینه آن ها می قیمت کناف سقف باشد. معمولا استفاده از سقف کاذب کناف، علاوه بر افزایش زیبایی کار، بسیار مقرون به صرفه تر از نصب سقف های کاذب نیز می باشد. اگر ساکن پایتخت باشید، یکی از مهمترین دغدغه های شما برای اجرای سقف کناف ممکن است انتخاب بهترین کناف کار در تهران باشد. این حق همه مشتریان است که برای دریافت بهترین نتیجه از ظرفیت افراد متبحر و استادکار در این زمینه کمک بگیرند.

این مسئله در پروژه‌های بازسازی می‌تواند کمی چالش‌برانگیز باشد. درصورتی‌که خرید مصالح به عهده متخصص کناف باشد، تا 65درصد از هزینه کل به عنوان بیعانه دریافت‌‌ می‌شود. به شما پیشنهاد می‌کنیم مبلغ بیعانه را حتماً در قرارداد ثبت کنید. درصورتی‌که ارتفاع سقف بیشتر از حد معمول کم شود، اجرت متخصص کناف‌کاری بالا می‌رود. پنل‌های کناف با سه ضخامت 5، 7 و 10 ‌میلی‌متر در بازار عرضه می‌شوند.

صفحه کناف با ضخامت ۹/۵میلی متر