ویدئو وال Video Wall چیست؟ تقسیم یک تصویر در چند تلویزیون به صورت یک تصویر بزرگ | asilight

اما باید بدانید اگر اجرای این مانیتورهای بزرگ توسط افراد ماهر و متخصص انجام نشود نتیجه نهایی کار شما مطلوب نخواهد بود و ممکن است هزینه‌های شما از بین بروند. از دیگر مزایای این تلویزیون‌های غول‌پیکر می‌توان به قابل‌اعتماد بودن آن‌ها برای استفاده مداوم در کنار کیفیت مطلوب اشاره کرد. میزان حساسیت ویدئو وال در برابر فشار و ضربه بسیار کم است و می‌توان آن را بر روی زمین یا محل‌های رفت‌وآمد نیز نصب کرد. خرید اولیه آن هزینه زیادی برای مصرف‌کنندگان دارد؛ اما هزینه تعمیر و نگهداری آن بسیار کم است و از این نظر بسیار مقرون‌به‌صرفه است. این تلویزیون‌ها محدودیت ابعاد و اشکال ندارند و بر اساس نیاز کاربر به‌صورت مسطح، سه‌بعدی، منحنی یا گردان قابل ‌اجرا هستند و از نظر سایز متناسب با اماکن مورداستفاده و نیاز کاربر تهیه می‌شوند.

محتوی این ویدئو وال ها معمولا از طریق ویدئوپلیرها و با بروز رسانی دوره ای توسط شبکه و یا از طریق دستگاه هایی که قادر به دریافت آنلاین ویدئو ها هستند، تامین می شود. مکعب های پروجکشنی و نمایشگرهای LCD صفحه تخت برای استفاده در این ویدئو وال ها انتخاب های محبوبی هستند. از آنجاییکه تصاویر بزرگنمایی می شوند، توانایی تولید تصاویر با کیفیت بالا توسط پردازنده های این ویدئو وال ها برای تابلوهای تبلیغاتی عمومی از اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین با صرفه بودن از لحاظ اقتصادی برای تابلوهای تبلیغاتی عمومی بسیار حیاتی است. ویدئو وال‌های با صفحه‌ نمایشى با رزولوشن UHD یکی از این راهکارها هستند.

اجاره هایفو الترا وهایفو هفت بعدی و هایفو چهاربعدی

ویدئو وال Video Wall چیست؟ تقسیم یک تصویر در چند تلویزیون به صورت یک تصویر بزرگ | asilight

تلویزیون‌ وال یک نمایشگر ال ‌ای دی است که ابعاد بسیار بزرگی دارد و هر نوع فایل بصری را می‌تواند در ابعاد بزرگ‌تر نمایش دهد. ویدئو وال به مجموعه چند نمایشگر می‌گویند که در کنار هم قرار گرفته‌اند. 42 درصد افراد به‌احتمال‌زیاد از فروشگاه‌های دارای نمایشگر خرید می‌کنند. آن‌ها ترجیح می‌دهند از این دسته فروشگاه‌ها خرید کنند؛ نه فروشگاه‌های فاقد نمایشگر. زیرا نمایش ویدئوها به مشتریان اطلاعات بیشتری در مورد محصولات می‌دهد. به‌این‌ترتیب، به فروش محصولات مکمل و بهبود کلی فضای فروشگاه نیز کمک شایانی می‌کند.

پردازنده ی ویدئو وال باید مقرون به صرفه باشد، اما همچنین باید بتواند در پخش چند ویدئو HD به صورت همزمان عملکردی روان داشته باشد. مانیتور صنعتی شامل چارچوب و فریم عریض تری در قیاس با ویدئو وال می باشد و در مراکز فروش، کافی شاپ و رستوران ها استفاده می شود. این در صورتی است که دیوار ویدئویی یا همان ویدئو وال با توجه به قابلیت هایی که در ارائه تصاویر به صورت هماهنگ دارد از چندین صفحه نمایش تشکیل شده و یک تصویر یکدست را ارائه می دهد.

تعمیر اسکوتربرقی هوشمند -تعمیر ماشین شارژی پرشین تویز

• اکثر نرم افزارهای ویدئووال یک “داشبورد” از سیستم ارائه می دهند که شامل نمایش لحظه ای نمایشگرها و لیستی از منابع موجود شما می باشد. فرض کنید قرار است یک ویدیو وال را در مرکز تجاری بر روی ارتفاع 3 متری نصب کنید. برای نصب این ویدیو وال نسبت به ویدیو والی که قرار است روی زمین نصب شود باید استراکچر قوی تری اجرا کرد در نتیجه آهن بیشتری مصرف می شود که باعث بیشتر شدن هزینه تمام شده می شود . ویدئو وال به معنای لفظی، یعنی دیوارهای ویدیویی و این لفظ به این خاطر قرار داده شده است که نمایشگر های ال ای دی اغلب کنار دیوار یا روی دیوار نصب می شوند و تصاویر و ویدیو ها را ویدئو وال پخش می کنند. این نمایشگر‌ها قابلیت کارکرد مداوم دارند و از قطعات مختلفی تشکیل می‌شوند. قیمت تلویزیون شهری بر اساس انواع آن متغیر است و از عوامل مختلفی تاثیر می­پذیرد.

  • با گسترش این نوع تبلیغات نیاز به استفاده از ویدئو وال در بسیاری از کسب و کار‌‌‌ها بسیار رونق پیدا کرد.
  • همانند تلویزیون‌های خانگی قدیمی، به علت استفاده از لامپ تصویر، این نوع محصولات دارای ابعاد بسیار بزرگی هستند و بیرون زدگی از بخش پشت نمایشگر بسیار زیاد است.
  • گاهی نمایشگرهای ویدئو وال ها از پردازش ویدئویی داخلی استفاده می کنند که در این پردازش هر نمایشگر واحد، مقیاس بندی شده و برای هر نمایشگر یک تصویر برای نمایش در کنار هم ساخته می شود.
  • در این میان استفاده از ابزار‌های خاص برای اطلاع‌رسانی بهتر می‌تواند زمینه پیشرفت کسب‌وکارها را فراهم کند.
  • به عنوان مثال برای تشکیل یک نمایشگر بزرگ ، می توان صفحات را با هم کاشی کرد.
  • در حال حاضر ویدئو وال ها به روش های بسیار مختلفی در فضاهای کاری و عمومی مورد استفاده قرار می گیرند.