کترینگ و تهیه غذا متفاوت آتیسا – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

ارائه غذای رژیمی

قابلیت اتصال به برق

ارائه غذای سالم

خدمات ویژه پشتیبانی

از ویژگی‌های بارز آتیسا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ارائه ۱۲ مدل غذای رژیمی

اکثر کترینگ های موجود شاید بیشتر از اینکه به سالم بودن غذا اهمیت دهند به طمع و رنگ آن توجه می‌کنند یکی دیگر از خصیصه‌های تهیه غذا آتیسا می‌توان به سلامت و طعم و مزه خوب غذا اشاره کرد.

پرداخت بخشی یا تمام هزینه سفارش غذا

وب اپلیکیشن سفارش آنلاین غذای سازمانی

مجهز به قفل

خدمات ویژه پشتیبانی

ظروف آلومینیوم

تحویل غذا تنها پایان پروسه غذا نمی‌باشد بلکه پشتیبانی غذا شاید دو برابر اهمیت بیشتری نسبت به تحویل آن داشته باشد کترینگ آتیسا با این رویکرد تیم فروش خود را برای پشتیبانی پس از تحویل غذا قرار داده است تا تمامی مشکلات شما را دریافت کرده و در کمترین زمان نسبت به مشکل یا درخواست‌ها شما بتواند پاسخ گویی مناسب و همچنین در حل آن به شما کمک کند.

وب اپلیکیشن سفارش آنلاین غذای سازمانی

ارائه غذای رژیمی

نگهداری غذا در دمای ۷۵ درجه به صورت اتوماتیک

اولین مشکل صنعت غذا برای شرکت با تعداد پرسنل با در گرم بودن آن است هرمقدار که تهیه غذا یا کترینگ به شرکت نزدیک باشد از این نمی‌توان گذشت که غذا سرد شده و از کیفیت آن کاسته می‌شود در همین راستا کترینگ آتیسا هات باکس‌های مخصوص خود را ابداً کرده است که یکی از ویژگی‌های این باکس هومشند گرم نگه داشتن غذای شما حتی پس از تحویل آن به شما می‌باشد.

مجهز به گرم کن

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، آتیسا یک کترینگ با ظرفیت تولید ۱۰ هزار غذا در روز است که می‌تواند به سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف خدمات رسانی کرده و غذای روز و حتی شب آنها را نیز تأمین کند.

سفارش گیری به صورت آنلاین

متصل بودن هات باکس‌ها به وب اپلیکیشن رزرو غذا

ارائه غذای سالم

ارائه هات باکس‌های هوشمند مجهز به GPS

مشکل دیگری که اکثر افراد با آن دسته پنجه نرم می‌کنند عدم ارائه غذای رژیمی است که باعث می‌شود آنها مجبور باشند که از خانه غذا آورده و مشکلات خودشان را داشته باشند. آتیسا با این دید غذاهای رژیمی را به منو خود اضافه کرده است تا هر شخص در دایره پشتیبانی آن قرار بگیرید.

ارائه غذای گرم سازمانی

ارائه ۵۰ مدل غذای ایرانی

مجهز به چرخ به منظور حمل راحت تر

تهیه غذا آتیسا با رویکرد ایجاد تغییر و تحول دست به ساخت مجموعه‌ای زد که تا بتواند متفاوت از دیگر کترینگ و تهیه غذا حال حاضر به ارائه سرویس‌های زیر بپردازد:

بنماری

سفارش غذا بدون پرداخت هزینه

کترینگ و تهیه غذا متفاوت آتیسا

به منظور ارتباط با کارشناسان فروش می‌توانید با شماره ۹۱۰۰۹۹۴۹ تماس حاصل فرمائید.

هات باکس چه ویژگی‌های متمایزی دارد؟

مجهز به کیت هوشمند

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع: https://www.mehrnews.com/news/5665472/%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D9%88-%D8%AA%D9%87%DB%8C%D9%87-%D8%BA%D8%B0%D8%A7-%D9%85%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%88%D8%AA-%D8%A2%D8%AA%DB%8C%D8%B3%D8%A7

ظروف IML طب پلاستیک

شعار ما ابتدا سلامت شماست و کیفیت را سرلوحه کار خود قرار دادیم تا بتوانیم خود را از رقبا جدا کنیم ما تنها به فکر تبلیغات برند خود نیستیم شما می‌توانید با دریافت غذای تست رایگان برای پرسنل خود ابتدا ما را به چالش کشیده سپس به تهیه غذا از ما بپردازید.

نمایش دما و Location بروی سایت

غذای مشتری بسته به انتخاب آن به سه شکل امکان سرو دارد:

مجهز به چرخ و دستگیره به منظور راحتی در حمل

ارائه غذای گرم سازمانی

پروسه دریافت سفارش یک شرکت ۲۰ نفری شاید مسئله ساده ای باشد چرا که با چرخش یک فرم ساده می‌توان غذای یک ماه پرسنل را انتخاب کرد. اما زمانی که یک شرکت ۵۰۰ نفری بخواهد سفارش پرسنل خود را جمع آوری کند نیاز به یک اتوماسیون رزرو غذا دارد که آتیسا با استفاده از ارائه وب اپلیکیشن سفارش غذا می‌تواند سفارش سازمان شما را جمع آوری کند.