کترینگ و تهیه غذا متفاوت آتیسا – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان


به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، آتیسا یک کترینگ با ظرفیت تولید ۱۰ هزار غذا در روز است که می‌تواند به سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف خدمات رسانی کرده و غذای روز و حتی شب آنها را نیز تأمین کند.

تهیه غذا آتیسا با رویکرد ایجاد تغییر و تحول دست به ساخت مجموعه‌ای زد که تا بتواند متفاوت از دیگر کترینگ و تهیه غذا حال حاضر به ارائه سرویس‌های زیر بپردازد:

ارائه غذای گرم سازمانی

ارائه غذای سالم

ارائه غذای رژیمی

خدمات ویژه پشتیبانی

وب اپلیکیشن سفارش آنلاین غذای سازمانی

ارائه غذای گرم سازمانی

اولین مشکل صنعت غذا برای شرکت با تعداد پرسنل با در گرم بودن آن است هرمقدار که تهیه غذا یا کترینگ به شرکت نزدیک باشد از این نمی‌توان گذشت که غذا سرد شده و از کیفیت آن کاسته می‌شود در همین راستا کترینگ آتیسا هات باکس‌های مخصوص خود را ابداً کرده است که یکی از ویژگی‌های این باکس هومشند گرم نگه داشتن غذای شما حتی پس از تحویل آن به شما می‌باشد.

هات باکس چه ویژگی‌های متمایزی دارد؟

مجهز به کیت هوشمند

نمایش دما و Location بروی سایت

مجهز به گرم کن

قابلیت اتصال به برق

متصل بودن هات باکس‌ها به وب اپلیکیشن رزرو غذا

مجهز به چرخ و دستگیره به منظور راحتی در حمل

مجهز به قفل

مجهز به چرخ به منظور حمل راحت تر

ارائه غذای سالم

اکثر کترینگ های موجود شاید بیشتر از اینکه به سالم بودن غذا اهمیت دهند به طمع و رنگ آن توجه می‌کنند یکی دیگر از خصیصه‌های تهیه غذا آتیسا می‌توان به سلامت و طعم و مزه خوب غذا اشاره کرد.

ارائه غذای رژیمی

مشکل دیگری که اکثر افراد با آن دسته پنجه نرم می‌کنند عدم ارائه غذای رژیمی است که باعث می‌شود آنها مجبور باشند که از خانه غذا آورده و مشکلات خودشان را داشته باشند. آتیسا با این دید غذاهای رژیمی را به منو خود اضافه کرده است تا هر شخص در دایره پشتیبانی آن قرار بگیرید.

خدمات ویژه پشتیبانی

تحویل غذا تنها پایان پروسه غذا نمی‌باشد بلکه پشتیبانی غذا شاید دو برابر اهمیت بیشتری نسبت به تحویل آن داشته باشد کترینگ آتیسا با این رویکرد تیم فروش خود را برای پشتیبانی پس از تحویل غذا قرار داده است تا تمامی مشکلات شما را دریافت کرده و در کمترین زمان نسبت به مشکل یا درخواست‌ها شما بتواند پاسخ گویی مناسب و همچنین در حل آن به شما کمک کند.

وب اپلیکیشن سفارش آنلاین غذای سازمانی

پروسه دریافت سفارش یک شرکت ۲۰ نفری شاید مسئله ساده ای باشد چرا که با چرخش یک فرم ساده می‌توان غذای یک ماه پرسنل را انتخاب کرد. اما زمانی که یک شرکت ۵۰۰ نفری بخواهد سفارش پرسنل خود را جمع آوری کند نیاز به یک اتوماسیون رزرو غذا دارد که آتیسا با استفاده از ارائه وب اپلیکیشن سفارش غذا می‌تواند سفارش سازمان شما را جمع آوری کند.

کترینگ و تهیه غذا متفاوت آتیسا

از ویژگی‌های بارز آتیسا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

سفارش گیری به صورت آنلاین

پرداخت بخشی یا تمام هزینه سفارش غذا

سفارش غذا بدون پرداخت هزینه

ارائه هات باکس‌های هوشمند مجهز به GPS

نگهداری غذا در دمای ۷۵ درجه به صورت اتوماتیک

ارائه ۱۲ مدل غذای رژیمی

ارائه ۵۰ مدل غذای ایرانی

شعار ما ابتدا سلامت شماست و کیفیت را سرلوحه کار خود قرار دادیم تا بتوانیم خود را از رقبا جدا کنیم ما تنها به فکر تبلیغات برند خود نیستیم شما می‌توانید با دریافت غذای تست رایگان برای پرسنل خود ابتدا ما را به چالش کشیده سپس به تهیه غذا از ما بپردازید.

غذای مشتری بسته به انتخاب آن به سه شکل امکان سرو دارد:

ظروف IML طب پلاستیک

ظروف آلومینیوم

بنماری

به منظور ارتباط با کارشناسان فروش می‌توانید با شماره ۹۱۰۰۹۹۴۹ تماس حاصل فرمائید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع: https://www.mehrnews.com/news/5665472/%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D9%88-%D8%AA%D9%87%DB%8C%D9%87-%D8%BA%D8%B0%D8%A7-%D9%85%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%88%D8%AA-%D8%A2%D8%AA%DB%8C%D8%B3%D8%A7