۶ مورد از بهترین کتاب های کمک درسی پنجم ابتدایی بازار | ketabko

این کتاب 392 صفحه دارد و توسط داود اکبری قورتانی، زهرا حسینعلی، زینب سادات محمدی، علی ارژنگ، نسرین شیخها تالیف شده است.

کتاب کار طلایی فارسی پنجم کاگو

برای همین برخی از دانش‌آموزان ممکن است در این درس با چالش جدی مواجه شوند. از این‌رو استفاده از کتاب‌های کمک‌درسی می‌تواند به آن‌ها کمک کند تا مطالب درسی را به‌خوبی یاد بگیرند و از آن‌ها برای حل مسائل ریاضی استفاده کنند. پایتخت کتاب، بزرگترین فروشگاه آنلاین کتاب‌های کمک‌درسی در ایران، بهترین کتاب‌ها را به شما پیشنهاد می‌دهد. برای خرید کتاب کمک درسی ریاضی پنجم دبستان، به فروشگاه پایتخت کتاب مراجعه و آن را با تخفیف ویژه خریداری کنید. استفاده از شکل‌های خلاقانه نیز مفاهیم درسی و پاسخ سؤالات را به بهترین شکل به دانش‌آموزان یاد خواهد داد. کتاب کاروتمرین علوم پنجم دبستان منتشران یکی دیگر از کتاب های کمک درسی در زمینه کتاب کار است.

کتاب رشادت فارسی پنجم ابتدایی مبتکران

لذا این نوع از کتاب های کمک درسی، پاسخ تشریحی ندارند تا دانش‌آموزان پیگیر حل و بررسی سؤالات شوند تا موضوعات بهتر فراگرفته شوند. کتاب کارپوچینو ریاضی پنجم دبستانانتشارات گاجیکی از کتاب های کمک درسی فوق‌العاده در بین کتاب‌‌ های کمک درسی پنجم دبستان در درس ریاضی است. درسنامه‌ای چکیده و در عین حال جامع، آغازگر هر درس از این کتاب است. به‌منظور تکمیل مباحث نیز نکات کاربردی و کلیدی درنظر گرفته شده تا در حل سؤالات به دانش‌آموزان، بیش از پیش یاری برساند.

کتاب کارریاضی پنجم دبستان قلم چی

این مجموعه در سال ۱۳۸۸ با مشارکت سافت سرا و شرکت داده‌های رایانه‌ای البرز و بر پایه کتابهای سال ۸۸-۸۹ تهیه شده است. این بسته آموزشی یکی از بهترین و پر فروش‌ترین مجموعه‌های آموزشی دروس پایه (ابتدایی) به شمار می‌رفت. اما به دلیل مشکلات عدیده، امکان بروز رسانی این آموزشها میسر نشد. خوشبختانه دروس کتابهای پایه ابتدایی در سالهای اخیر تغییر خاصی در محتوا نکرده‌اند. البته در صورت تغییر دروس نیز، محتوای آموزش و روند کلی آن ثابت است.

  • در این مقاله ۶ تا از بهترین کتاب‌های کمک درسی پنجم را برای شما آورده‌ایم.
  • بخش نخست به ارائه درسنامه و مطالب آموزشی مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی می‌پردازد.
  • زهرا گلی پزان این کتاب را تالیف کرده و حجم آن در آخرین چاپ کمتر از 80 صفحه است.
  • در انتهای نام پارت اول نرم افزارهایی که در چند پارت فشرده شده اند عبارت part1 یا part01 قرار دارد.
۶ مورد از بهترین کتاب های کمک درسی پنجم ابتدایی بازار | ketabko

کتاب پیک آدینه پنجم دبستانانتشارات پویشیکی از کتاب های کمک درسی جامع است که شامل کلیه دروس پایه پنجم همچون ریاضی، علوم، فارسی، مطالعات اجتماعی و هدیه‌های آسمانی می‌باشد. سؤالات استاندارد و مطابق با سرفصل‌های کتاب درسی در کنار تنوع بالای تمرین‌ها از ویژگی‌های برجسته این کتاب است. کتاب شاهکار ریاضی پنجم دبستانانتشارات کلاغ سپید، به‌منظور افزایش آمادگی دانش‌آموزان و کسب نتیجه مطلوب در آزمون‌ها و امتحانات مدرسه تهیه و تنظیم شده است. بخش نخست به ارائه درسنامه و مطالب آموزشی مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی می‌پردازد. در نتیجه، لزوم تسلط و آموزش مطالب درسی در این مقطع برای دانش‌آموزان، بیش از پیش احساس می‌شود. بدین منظور، در این مطلب قصد داریم به معرفی بهترین کتاب های کمک درسی پنجم ابتدایی در دروس مختلف و بررسی کتاب کمک درسی پنجم دبستان اجمالی آن‌ها بپردازیم.