10تا از بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران ️ از نگاه مردم【آپدیت 1402】 | abdoplasty

10تا از بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران ️ از نگاه مردم【آپدیت 1402】 | abdoplasty

دستمزد جراح، میزان چربی اضافی فرد مورد نظر، امکانات بیمارستان انتخابی، داروهای مراقبتی بعد از جراحی و عمل ابدومینوپلاستی ارزان … همگی می توانند در هزینه عمل زیبایی شکم تاثیرگذار باشند. به صورت کلی هزینه ابدومینوپلاستی در تهران از 40 میلیون تومان شروع می شود. میتوانید برای اطلاع دقیق از قیمت این جراحی با شماره های مندرج در جدول زیر تماس بگیرید.

  • برای انجام این عمل، حتما باید همراه داشته باشید تا شما را به خانه ببرد.
  • در اولین روز پس از جراحی که در بهترین بیمارستان دولتی در ایران بستری شده اید، نیاز است که به کمک همراه و یا پرستار کمی قدم بردارید.
  • بنابراین توصیه فایندکلینیک همواره بر این است که پیش از انتخاب جراح در خصوص تخصص، مهارت و تجربه کاری وی تحقیق نمایید.
  • در حین انجام مراحل بهبودی، بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران در این مورد به شما توصیه هایی می کند.

با گذشت زمان و پیشرفت علم و فناوری، پزشکان روش‌های جدیدی را خلق کردند تا شخص به وزن دلخواه خود برسد و تناسب اندام خود را به دست بیاورد. در این روش چربی‌های شکم کاهش پیدا می‌کند و مشکلات پوستی شکم و افتادگی پهلو‌ها به طور کامل برطرف می‌شود و بدن زیبایی خود را مجددا به دست می‌آورد. خانم ها و آقایانی که از شکل ظاهری شکم خود ناراضی هستند و از بزرگی آن رنج می‌برند، می‌توانند به کمک بهترین جراح ابدومینوپلاستی در ایران به هدف خویش دست یابند. دوران نقاهت بعد از عمل ابدومینوپلاستی به مدت زمان بعد از عمل تا بهبودی کامل گفته می شود. پس از انجام جراحی ابدومینوپلاستی و مراجعت به منزل، نوبت بیمار است تا با انجام دقیق مراقبت ها و پایبندی به اصولی که جراح اعلام کرده، موفقیت نتیجه عمل زیبایی شکم و بهبودی کامل خود را تضمین کند. بهترین دکتر ابدومینوپلاستی شکم باید تبحر بالایی داشته و شرایط خوبی را برای بیمار مهیا کند.

بهترین جراح ابدومینوپلاستی در ایران

اگر سابقه چاقی دارید و کاهش وزن قابل توجهی داشته‌اید؛ اما، همچنان دارای تجمع بیش از حد چربی یا پوست شل در ناحیه شکم هستید، بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران، می‌تواند به شما کمک کند. اگر همچنان قصد کاهش وزن دارید، صبر کنید تا وزن شما تثبیت شود؛ سپس، نسبت به انجام جراحی زیبایی شکم اقدام کنید. جراحی ابدومینوپلاستی یک عمل سرپایی و نیازمند بیهوشی کامل است؛ معمولا بین 1 تا 5 ساعت به طول می‌انجامد.

بهترین مرکز لیزر واریس در تهران【سال 1402】❤️ + لیست 10 تایی

بارداری های آینده می توانند این ماهیچه ها را یک بار دیگر از هم جدا کنند. اگر همچنان قصد کاهش وزن قابل توجهی دارید، فوراً ابدومینوپلاستی شکم را انجام ندهید. با توجه به حساسیت این روش و همچنین قرارگیری در دسته جراحی، حتما می بایست در بیمارستان و یا کلینیک های معتبر توسط جراح دارای تخصص و تجربه انجام گردد. 1- یک جراح پلاستیک خوب در تهران باید همواره سلامت فرد بیمار را در اولویت قرار داده و با توجه به شرایط بیمار بهترین روش جراحی را انتخاب کند. از جراحی‌هایی که در سال‌ های اخیر رواج زیادی داشته ، جراحی زیبایی شکم است. عمل پیکرتراشی شکم و پهلو هیچ گونه عوارض جانبی را برای افراد به همراه ندارد.